Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 17.08.2013, godz.8.00, pętla trol. Kunickiego/Abramowicka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Nie ma lekko, trzeba łapać terminy :-D . Tym razem trochę z innej bajki jak ode mnie. Trasa w pełni szosowa, ale z pięknymi krajobrazami. Szczególnie w okolicach Szczebrzeszyna, Szperówki, Hoszni czy Gilowa. Nie mówiąc o znanym już większości terenie Krzczonowskiego Parku Krajobrazowego.
http://www.gpsies.com/map.do?fileId=jamqarwjzwkjrsmt (kawałek jest terenem, ale pojechalibyśmy przez Szperówkę)
Termin jeszcze podaję ruchomy, ale gdyby były jakieś preferencje to proszę o info. I tak wg tylko sobie znanych kryteriów wybiorę :-P
Godzina wyjazdu (dys ok 170km) przydałoby się o 8.00, żeby wrócić przed nocą. :-D . Na podjazdach nie dam rady szaleć, na zjeździe jak się da, po równym też jak się da, ale na pewno nie tak jak zdarzyło mi się na jednej trochę szybszej ustawce. :-) Nie ukrywam, że będzie trochę podjazdów, ale może warto spróbować jak ktoś jeszcze nie mierzył się z takim dystansem, ale powyżej 100 jeździł.
Nie, że się czepiam, ale czemu powrót z Bychawy główną, a nie przez Zdrapy, Iżyce (itd)? Zawsze to bezpieczniej, szeroko i beztirowo ;-)

Piszę się.
slv napisał(a):Nie, że się czepiam, ale czemu powrót z Bychawy główną, a nie przez Zdrapy, Iżyce (itd)? Zawsze to bezpieczniej, szeroko i beztirowo ;-)

Piszę się.

Dobrze się czepiasz :-D . Juz dosyć dawno rysowałem sobie tę traskę i teraz przegapiłem. Jak najbardziej przez Zdrapy i Bychawki.
Witam. Jureczku jeżeli to będzie w sobotę to ja również się piszę.
Pozdrawiam.
krzysiek_63 napisał(a):Witam. Jureczku jeżeli to będzie w sobotę to ja również się piszę.
Pozdrawiam.

Nie ukrywam, że i ja za sobotą bym optował.
Ja też poproszę o sobotę, jeśli sobota to jadę. Jakie średnie tempo Jurek przewidujesz że wystąpi :-) ?
maximus napisał(a):Ja też poproszę o sobotę, jeśli sobota to jadę. Jakie średnie tempo Jurek przewidujesz że wystąpi :-) ?

Przede wszystkim chciałbym, żeby to było dostępne dla tych, którzy jak pisałem przejechali 100km i czuli, że jeszcze mają zapas mocy :-D, i chcieliby spróbować więcej. Nie będzie to w stylu Sławków, Radzików, endriuów, KrzyśkówP itp. :-P (bez urazy dla Was) Zakładam, że powinniśmy sie zmieścić nie dłużej niż w 8 godz. jazdy, czyli 20km/h. Jeżeli nie będzie jakiegoś bardzo przeszkadzającego wiatru to zapewne średnia będzie wyższa. Na równej drodze jako tempo podróżne przewiduję ok 25km/godz, ale może okoliczności pozwolą na więcej. :-D Oczywiście jezeli zbierze się mocniejsza grupka to nie będę widział przeszkód, żeby pogoniła szybciej. Ja raczej będę pilnował, żeby wszyscy którzy się zdecydują, dojechali. Chociaż może się okazać, że i tak będę zamykał stawkę Undecided
Gdyby jednak wyszła Wam jazda w niedzielę, to bardzo możliwe, że udałoby mi się pojawić :-)
damian.s napisał(a):Gdyby jednak wyszła Wam jazda w niedzielę, to bardzo możliwe, że udałoby mi się pojawić :-)

Chyba jednak w sobotę Damianie. W niedzielę trudno by było jeszcze pójść na Mszę św, a to dla mnie priorytet. Po takiej jeździe będę raczej marzył o kąpieli regeneracyjnej :-P
Pytanko,czy liczba chętnych jest ograniczona :?:
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10