Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Buty Shimano Lublin
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witam,
gdzie w Lublinie znajdę SPD Szimanoł? Najbardziej zależy mi na modelach XC30 i M088. Chciałbym jutro zrobić mały rekonesans po sklepach.
Pozdrawiam ;-)
XC30 widziałem w tym sezonie w GO Sporcie w galerii Olimp chociaż nie były w zbyt korzystnej cenie, natomiast M088 kupiłem w MS Bike w bardzo dobrej cenie polecam ten sklep.
o, w Olimpie to bywam bardzo, bardzo często ale fakt, nigdy nie zwróciłem uwagi na buty rowerowe w GO Sport. Sprawdzę, a do MS BIKE najpierw zadzwonię.
Dzięki, ktoś jeszcze wie gdzie mogę namierzyć poszukiwany przeze mnie towar? ;-)
Co do Go Sportu (nie w Lublinie) to różnica między Inżynierią Rowerową a Go Sportem była coś między 350 a 400 zł na korzyść Inżynierii.
Widzę, że się Go Sport rozwinął... Dwa lata temu z ubrań rowerowych było z 5 koszulek i 2 pary spodenek... O butach nie było mowy.

W inżynierii kiedyś kupowałem buty i mieli bardzo fajne ceny, ale to sporo lat minęło... a buty się trzymają nadal.
no, okazuje się że nie jest to taka prosta sprawa. Obdzwoniłem dziś większość sklepów z listy dostępnej na Forum. Część nie ma w ogóle butów w ofercie, a jak się już trafi to nie ma modelu lub rozmiaru. Jedynie w MS Bike mają rozmiar 45 ale bankowo będzie na mnie za mały, celuje raczej w 46. Chyba trzeba będzie kupować 'w ciemno' przez sieć ;-)
Shimano ma zawyżoną rozmiarówkę, jeśli normalnie nosisz 46 to jest bardzo duża szansa, że 45 będzie pasować.
Dziś przez telefon jeden ze sprzedających powiedział mi coś zupełnie odwrotnego... Undecided Buty sportowe noszę 45-45,5. Mówił, że w takim razie z Szimano minimum 46.

edit. jeszcze troche i przerzucę się na jakieś sandały albo klapki Kubota®
Hmm, wydawało mi się, ze przegięcie jest w drugą stronę, ale po tym, co napisałeś to już sam nie wiem...
Stron: 1 2 3