Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: cześć
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Cześć mam na imię Ania i już od dłuższego czasu obserwuję forum. W sumie to wszystko zaczęło się od zeszłorocznej pielgrzymki, w tym roku również byłam na pielgrzymce (pozdrawiam gr.4 :-) ), a tegoroczne ustawki zaczęłam od wyjazdu do Kryłowa. W końcu przyszedł czas na rejestrację na forum. Teraz oficjalnie witam się ze Wszystkimi i mam nadzieję do zobaczenia na wspólnych wyjazdach. :-)
Witaj Aniu Smile
Witamy
Witaj Aniu na forum Smile
Witaj Aniu, fajnie że jesteś i fajnie że byłaś z nami w ustawce do Kryłowa, dodawałaś nam skrzydeł Wink
Witaj Aniu :-D . Cieszę się nasze forum jest takim popielgrzymkowym ;-) przedłużeniem wspólnych wyjazdów
Cześć Aniu :-) Byłaś z nami również w Kaziku :-) Oj mocno naciskałaś na pedały :-P
Witam na forum :-) i z niecierpliwością czekam na dalsze wspólne jeżdżenie ;-)
Witaj Aniu :mrgreen: Cieszymy się, że w końcu jesteś na forum. ;-)
Witaj Aniu ;-) .Fajnie,że dotrzymałaś słowa i dokonałaś rejestracji na forum :-> .Po dwóch ustawkach i pielgrzymce mogę stwierdzić,że mobilizujesz facetów do mocniejszego pociśnięcia na padały w chwili gdy już mieli wymiękać :mrgreen: .
Stron: 1 2