Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: [31.08] g. 10, LKJ, punktualnie godzina 10.00 wyjazd
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ciekawa trasa, identyczna jaką jechała kiedyś ustawka z Jurkiem Smile Średnia planowana niewielka, turystyczna, około 16 kmh ;D Może ciut więcej... Zapraszam! :]
kylos napisał(a):Ciekawa trasa, identyczna jaką jechała kiedyś ustawka z Jurkiem Smile
Kylos, mam wrażenie, że nie masz świadomości, ile ustawek Jurek organizował. I bądź tu mądry i zgadnij :lol:
Ja też nie wiem ;D W każdym bądź razie była to jedna z ustawek w kierunku na Miłocin przez Pawlin, która zaczynała się nad zalewem mniej więcej na ulicy Ku Słońcu :mrgreen: W każdym bądź razie już wróciliśmy Smile Było nas trzech, zebi, ja-kylos i kolega Łukasz o nicku którego nie pamiętam (niech się dopisze do tego tematu). W każdym bądź razie wyszło niecałe 70 km ze średnią 17km/h (więc jak widać bardzo lajtowo i jestem przekonany, że każdy by dał sobie radę) Smile Bardzo pozytywnie! Trasa zmodyfikowana od Palikij Krzywych, gdyż wróciliśmy czerwonym szlakiem pod Muzeum Wsi Lubelskiej.
Krzysiek, masz zadatki na ustawiającego ;-) . Tak trzymać. :-D
nom mi wyszło 83 km w sumie. fajnie się jechało właśnie jem obiad i zaraz pojedziemy na następną ustawkę fajnie zmodyfikował kylos trasę od palikiji krzywych zjechaliśmy w dół i przez bajecznie zieloną dolinę...no Jurek masz rację kylos ma zadatki na ustawkarza :mrgreen:
Oj jakiego ustawkarza czy też ustawiającego ;D Zwykła przejażdżka rowerowa Tongue A, no i muszę wspomnieć, że to zasługa Jurka generalnie, że wciąż poznaję nowe okolice do jeżdżenia wokół Lublina :]