Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Śr. 14.08.2013 Łukoil JP II godz.20.15
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Rafał - trasa w skrócie: Nowy Świat, Pawia, Lotnicza, Chemiczna, Grygowej, Mełgiewska. Myślę, że trafisz gdzieś na nas Smile
Kuba - nie bój się, to nie ta stacja Smile
Konkret. Będę :mrgreen:
Widziałem dziś parę samolotów,ale czy to był 737 nie jestem pewny,słabą lornetkę mam.Moniki napewno już dawno nie widziałem :lol: Jutro postaram się zobaczyć :-D
Dzięki Paul :-)
W takim razie będę czekał na początku Chemicznej, małe rondo. Mam nadzieje, że będziecie przejeżdżali tamtędy.
W razie czego podeślij mi numer kontaktowy na PW.
Pozdrawiam.
Może się uda być, spotkać Was , jak coś miejscówkę , moment gdzie maszyny się podrywają i słychać grzmoty znam :-D
rafal napisał(a):W takim razie będę czekał na początku Chemicznej, małe rondo. Mam nadzieje, że będziecie przejeżdżali tamtędy.
Będziemy Smile

Iron79 napisał(a):moment gdzie maszyny się podrywają i słychać grzmoty znam :-D
Współczesne samoloty pasażerskie są bardzo ciche.
Prawdziwe grzmoty to były jak startował Mig 21 z dopalaczem Smile
Postaram się przybyć
TY się Krzysiu nie staraj, tylko przyjedź, bo jak się człowiek stara, to wiadomo jak wychodzi.
O lotnisko nocą :-) mój cel wyjazdu, który jakoś nie może zostać osiągnięty. Jak zdążę to stawię sie pod Lukoilem, jak nie to może gdzieś będę Was mijać :-) . Tylko nie wiem czy moje przednie światełko ma odpowiednią moc :-(
Też tak zgłodnieliście jak ja :?: Idea


Dobrze było, dziękuję i czekam na kolejną Wycieczkę Nocą.

Bajo :!:
Stron: 1 2 3 4