Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: RADOM air show 25 08 2013
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
jadę rowerem z kumplem na pokazy lotnicze
dystans ponad 200km
tempo ok aws 25
wstępna ustawka przy muzeum wsi 0 7.00
Zapraszam ;-)
Szkoda że nie w sobotę Undecided
mam nadzieję że nie będzie padać i pokazy będą extra!!!
W tym roku pokazy są do d... . Dziadostwo i miernota. Brak francuzów, anglików, włochów.
Ruskich nie będzie bo ..... , ukraińcy dziś przylecieli Su 27 widać ich było w szyku nad Lublinem, chłopcy poszli na dopalaczach. I tyle, reszta to jakieś ogony. Bilety po 40 zyla normal, ulgowe po 30 zyla. Ale życzę dobrej jazdy i oglądania. W Dęblinie to były POKAZY --żal że dyletanci odebrali nam to święto samolotu.
:-( bilety drogie ale zawsze pozostaje lukanie przez ogrodzenie :mrgreen:
jest już nas trzech do jazdy więc będą zmiany ;-)
jak wyjdą fajne zdjęcia to załączę
ja bym tak nie zniechęcał stwierdzeniami, że drogie bilety i pokazy do d... ;-)
Air Show to impreza na bardzo wysokim poziomie, w naszym kraju raczej nie zobaczymy lepszych pokazów. Super widowisko nawet dla tych, których lotnictwo zupełnie nie łechta ;-) ze swojej strony polecam.
popeye napisał(a):ja bym tak nie zniechęcał stwierdzeniami, że drogie bilety i pokazy do d... ;-)
Air Show to impreza na bardzo wysokim poziomie, w naszym kraju raczej nie zobaczymy lepszych pokazów. Super widowisko nawet dla tych, których lotnictwo zupełnie nie łechta ;-) ze swojej strony polecam.

Ja nie zniechęcam, każdy robi co chce, ale zaliczyłem już dziesiątki razy taką imprezę i zwyczajnie mam skalę porównawczą (nie liczę zagranicznych, bo to całkiem inna bajka) . A tak na marginesie--- Radom w ogóle nie nadaje się na A.S. Słońce non-stop w twarz więc obawiam się że zdjęcia mogą być nie bardzo. Wszyscy spoterzy klną tam w żywy kamień. Ale o.k., udanego dnia.