Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 01.09.2013 Pielgrzymka do Wąwolnicy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Tym razem połączenie wymiaru duchowego i rekreacyjnego. Proponuję Pielgrzymkę do Wąwolnicy na uroczystości 35 rocznicy koronacji Matki Bożej Kębelskiej. Jako, że to pielgrzymka, a i niedziela w programie przewiduję Mszę św. Wyjedziemy tak, żeby dotrzeć na sumę pontyfikalną, która rozpocznie się o 12 na placu. Po Mszy św ok godz. 14 wracalibyśmy do Lublina.
Żeby więc nie gonić wyjazd godz. 9.30, parking przy kościele w Konopnicy. Trochę się asekuruję bo nie wiem ile będzie osób, a jakby było :-D to żeby się przez miasto nie przebijać. Ale może się zdarzyć, że pojedziemy w jednej grupce. Będzie trochę terenu.[Obrazek: Plakat2013.jpg]

Zapraszam
Nie zapomnij o cukierkach Wink
My dwie Lipki (tj. ja i mąż) się piszemy! Pytanko mam, jak na kobitę przystało, ubranko na zmianę zabrać ze sobą? wszak to fiu fiu ważna uroczystość Confusedhock:
Lipello napisał(a):My dwie Lipki (tj. ja i mąż) się piszemy! Pytanko mam, jak na kobitę przystało, ubranko na zmianę zabrać ze sobą? wszak to fiu fiu ważna uroczystość Confusedhock:

Pielgrzymi mają szczególne przywileje. W czym przyjadą w tym są :-P . Ja jadę jak zwykle w stroju Rowerowego Lublina. Przez tydzień pogoda ma trochę straszyć, ale weekend podobno znowu pogodny.
Cieszę się, że kolejni pielgrzymowicze dołączają do naszego forum :-D
Niestety praca na okrągło, od poniedziałku, do poniedziałku..... mimo szczerych chęci nie dam rady. :/
niemiec napisał(a):mimo szczerych chęci nie dam rady.
Dzięki za info.
No to i my się wybierzemy 2 os.
KermitOZ napisał(a):niemiec napisał/a:
mimo szczerych chęci nie dam rady.
Dzięki za info.

Grzesiek czekałeś aż zwolni się miejsce? :mrgreen:
darist napisał(a):Grzesiek czekałeś aż zwolni się miejsce?
Myślę, że bardziej chodzi mu o cukierki 8-) Czy wystarczy :-P
Obawiam się, że ludzkość może nie doczekać tej pielgrzymki ;-)
Stron: 1 2 3