Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 19.08, 17:15, Łukoil Czuby
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Zapraszam na poniedziałkową rekreację, tempo bardzo spokojne.

Nie mam siły wymyślać dzisiaj trasy, więc nie wiem czy będzie długo czy krótko, czy wrócimy przed 20 czy może już jak będzie ciemno, z której strony wjedziemy do Lublina itd, więc wszelkie sugestie mile widziane, chociaż nie obiecuję, że je uwzględnię Wink
Chętnie dołączę.
Pierwszy :-) Dzięki za wspólną jazdę :-)
Ustawka pierwsza klasa, jak zwykle zresztą hehehe Wink Było trochę dymania, bo Dorota zaliczyła wpadkę, ale sytuacja w końcu została opanowana i pojechaliśmy dalej. Jeśli chodzi o trasę to nie było nic nowego, a dokładnie to wyglądało to tak: http://ridewithgps.com/trips/1664342. Dzięki i do następnego Smile
Dzięki za ustawkę, fajnie się jechałoWink Niby nic nowego, jeśli chodzi o okolicę, lecz temat przewodni: "Szlakiem żuka gojarza", przewijał się niejednokrotnie.
Zdjęcia to kto zrobił Idea , czy znów E-tam :?:
Bart pojechał byś a nie tylko się kanguuurem trzepiesz i zdjęcia oglądasz :!: :-P
Kolego z Choinki, byłeś czy 1098686530923 raz, znowu nie pojechałeś na ustawkę :?:
"Barcie, jak tam Kangur?"
Ja też bym zdjęcia obejrzał :!: , bo tak na żywo to może przez 0,67945 sekundy was widziałem na 5,0067km waszej trasy jak pomykałem w samochodziku po asfalciku.
Stron: 1 2