Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 24.08. g.9:30 Lukoil JP Szlak Lasów Podlubelskich wg Kruka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam,

Zapraszam na wycieczkę terenową, a w zasadzie mieszaną bo trochę asfaltu też będzie.
Trasa to ca. 70 km zaczynając od Lukoil następnie scieżką przy zalewie do Krężnicy. Tam zaczynamy podróż zielonym szlakiem do Prawiednik następnie Metów, Skrzynice, Wierzchowiska, Świdnik i powrót. Jest możliwość wydłużenia by zahaczyć o dolinę BystrzycySmile
Oczywiście można również skończyć wcześniej np. w okolicy Mętowa;P
Szczegóły trasy tu klik
Czas powrotu max ok godziny 16. Trasa nie jest trudna a ja dodatkowo będę trenował jazdę w SPD więc nie przewiduję szaleńczej gonitwy.
Zapraszam serdecznie.
Judaas napisał(a):jazdę w SPD
O tempora! O mores!

:-P :-P :-P :-P :-P
Niestety... Zresztą w niedzielę jest maraton na Globusie... :-(
Jutro to mi zupełnie nie pasuje :-( Szkoda, bo mam chrapkę na coś dłuższego niż dookoła Zalewu.
No nic, innym razem.
Witam

Kiedyś zwiedzałem tamte okolice, chętnie się wybiorę w miarę żwawym tempem.
Tak informacyjnie. Trasa w lesie świdnickim jest po starym śladzie (teraz tam jest lotnisko). Więc w Minkowicach lepiej pojechać na Mełgiew, a potem jak na Łuszczów/Janowice i przez Janówek wskoczyć do lasu. Wyjedziesz wtedy w Świdniku Dużym.
mraugorzata napisał(a):Jutro to mi zupełnie nie pasuje :-( Szkoda, bo mam chrapkę na coś dłuższego niż dookoła Zalewu.
No nic, innym razem.

Bardzo fajna trasa. Można ją rozbudować o szlak po gminie Głusk albo przeciągnąć dalej na lasy niemieckie.

Szkoda że dopiero teraz przeczytałem posta bo bym się wybrał.
Widzę, że chętnych na inny termin jest więcej może wiec zaplanujemy replay trasy w innym terminie Smile ?
A może byłby ktoś chętny jutro na jakąś podobną trasę? :-)
Np. ja bym była chętna :-P Z tym, że trasy nie znam, za przewodnika robić nie będę, zatem ustawki nie zakładam, ale jakby ktoś się tego podjął, to pojadę ;-)
carolina napisał(a):A może byłby ktoś chętny jutro na jakąś podobną trasę? :-)

A w jakich godzinach?
Stron: 1 2