Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Siodło - pomiar rozstawu kości
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, jak w temacie, może ktoś się orientuje czy w Lublinie jakiś sklep/serwis posiada taki sprytny taboret lub coś podobnego gdzie można na nim usiąść i zmierzyć rozstaw kości kulszowych? Wiem, że po pomiarze można w o wiele bardziej precyzyjny sposób dobrać siodełko.

Od jakiegoś czasu poszukuje siodełka, które będzie w końcu dla mnie przyjazne. Kiedyś miałem dobre ale niestety życzliwy sąsiad pociął je, kupiłem nowe - niestety złe, pożyczyłem jedno, drugie i też złe....

W końcu trafiłem na ten wynalazek do pomiaru kości i teraz nie wiem gdzie go szukać w naszym mieście...
Selle Italia wprowadził system o nazwie IdMatch.
Między innymi TUTAJ znajdziesz szczegóły.
W Lublinie z tego systemu powinna według informacji korzystać Inżynieria Rowerowa (Rusałka).
Może to jednak wiązać się z dodatkowym kosztem.
Dzięki, nowy trop Smile może uda mi się w ten sposób dopasować
darist napisał(a):Selle Italia wprowadził system o nazwie IdMatch.
W sklepie u Larego Zębatki w Rzeszowie taka usługa kosztuje stówę, chyba, że zdecydujesz się u nich na zakup to za free. Nie sądzę więc żeby w Lublinie ktoś robił to za darmochę Big Grin

Zawsze można też się udać do AirBike w Wawie, na BG Fit, tam Ci z kolei dopasują siodło Speca Wink
KermitOZ napisał(a):W sklepie u Larego Zębatki w Rzeszowie taka usługa kosztuje stówę

Napisałem o dodatkowych kosztach bo nie wiem ile by to w Inżynierii kosztowało.
Ale Selle Italia wspomina o identycznej kwocie, jaką podał Grzesiek.
A wszystko trwa około minuty.
Jak z ssakami leśnymi Smile
D.pa i stówy nie ma :mrgreen:
darist napisał(a):A wszystko trwa około minuty.
Jak z ssakami leśnymi Smile
D.pa i stówy nie ma :mrgreen:
[Obrazek: rotfl.gif]
Dzwoniłem do Inżynierii i lipa. W przyszłym roku będą mieli sprzęt. Znacie kogoś kto pomógł my ostawić prawidłowo bloki ?