Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 08.09.2013, godz. 15.00, Stary most Kalina
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Zatrzęsienie ustawek na sobotę, ale u mnie na cały dzień nie da rady, a w godzinach przedpołudniowych też nie więc jak w temacie. Tym razem sporo terenu, w końcu trzeba odwiedzić wąwozy w Snopkowie, ale zaczniemy od mało znanego Poprzeczne doły. Dystans niewielki bo ok 36km. Powrót w okolicach Reala. Do 19 mam czas więc możemy spokojnie zażywać relaksu :-P
jaka średnia prędkość przewidziana, potrzebuje jutro trochę pocisnąć Smile?
zienio napisał(a):jaka średnia prędkość przewidziana, potrzebuje jutro trochę pocisnąć Smile?

A co to znaczy dla Ciebie pocisnąć? :-)
tempo 25/30 Big Grin
to ja sie pisze tak 50/50, że będe
Jurek S napisał(a):...ale zaczniemy od mało znanego Poprzeczne doły.
No może mało uczęszczany, ale dobrze znany wszystkim uczestnikom organizowanych przeze mnie wąwozowych ustawek... w sumie główna atrakcja ;-)
Ekspedycji Wąwozy AD 2013
na razie jeszcze nie było, (trasa obecnie w opracowaniu, modyfikacje z uwagi na obwodnicę) a teraz wychodzi na to już pewnie nie będzie...Pozdrawiam
Tom napisał(a):Ekspedycji Wąwozy AD 2013 na razie jeszcze nie było, (trasa obecnie w opracowaniu, modyfikacje z uwagi na obwodnicę) a teraz wychodzi na to już pewnie nie będzie...
Chyba żartujesz, wąwozy muszą być! Smile
Tom napisał(a):
Jurek S napisał(a):...ale zaczniemy od mało znanego Poprzeczne doły.
No może mało uczęszczany, ale dobrze znany wszystkim uczestnikom organizowanych przeze mnie wąwozowych ustawek... w sumie główna atrakcja ;-)
Ekspedycji Wąwozy AD 2013
na razie jeszcze nie było, (trasa obecnie w opracowaniu, modyfikacje z uwagi na obwodnicę) a teraz wychodzi na to już pewnie nie będzie...Pozdrawiam

O przepraszam, wąwóz Poprzeczne doły po raz pierwszy na RL był eksplorowany przeze mnie :mrgreen:
Tom, dobrze, ze jesteś. :-D Trochę się zmieniło. Nie wiem czy poznałbyś chociaż 1/3 uczestników ustawek :lol: . Trzeba nowym pokoleniom pokazywać ciekawe miejsca wokół Lublina
będę
Wczoraj byłem w tamtych okolicach, ale chętnie pojadę z wami. Nie wiem tylko czy maczety nie trzeba zabrac bo północny wjazd do wąwozu snopkowskiego był nieco zarośnięty. A co do obwodnicy jest kilka miejsc żeby się przedrzeć.
destruct napisał(a):Wczoraj byłem w tamtych okolicach, ale chętnie pojadę z wami. Nie wiem tylko czy maczety nie trzeba zabrac bo północny wjazd do wąwozu snopkowskiego był nieco zarośnięty. A co do obwodnicy jest kilka miejsc żeby się przedrzeć.

O wąwóz snopkowski to ja się raczej nie obawiam. Myślę, że te Poprzeczne doły Cię zaskoczą :-o
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8