Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 07.09 9:00 Lukoil Czuby Kierunek Swidnik i okolice
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Witam,

Postanowiłem zbadać ścieżki turystyczne powiatu świdnickiego. Na początek trasa ok 100 km (wraz z częścią Lublina i powrotem). Jeszcze nie mam w 100 % zaplanowanej trasy ale dziś wieczorem powinienem podać już projekt. Planowany czas wyprawy to ok 6- 7 h. Czas przejazdu związany jest z ewentualnym zwiedzaniem i podziwianiem widoków. Smile Zaznaczam, że nigdy nie przejechałem tamtejszych tras więc będziemy na pewno szukali drogi Wink Wyjazd rekreacyjny bez napinki. Zapraszam mieszkańców Świdnika i okolic. W przypadku braku zainteresowania (wpisów) do piątku do godziny 20 - nie zajeżdżam.

Pozdrawiam.
Prawdopodobnie w sobotę nie będę miał czasu na rower a szkoda bo chętnie bym się z Wami przejechał. Mógłbym też pomóc w szukaniu drogi którą chcesz jechać bo znam trochę te tereny a jest gdzie pojeździć w okolicy. Szczególnie polecam okolice Podzamcza, Minkowic i Dominowa ogólnie mówiąc tereny gminy Mełgiew. Jest trochę polnych dróg i leśnych a na asfaltowych nie ma dużego ruchu. Fajnie Sebastian, że robisz ustawkę w tych okolicach, mam nadzieję, że to nie ostatnia. W piątek wieczorem dam znać czy jadę z Wami.
A do tego czasu powinna być już wstukana trasa Smile

EDIT:

Tu zapisałem traskę: KLIK

Wyszło mniej jak 100 ale zawsze można pojechać do Trawnik i Ewopola Smile

Pozdrawiam.
Chętnie przyłączę się do Was. Miałem nawet zamiar nieśmiało zaproponować jakąś trasę, ale mapy google nie chcą rysować po miedzach ;-) . Tak ogólnie, to: Lublin, Świdnik, Wierzchowiska, Emilianów, Piaski Wielkie, Siedliszczki, Biskupice, a stąd na północ, do Cyganki, Las Mełgiewski, Lotnisko, Lublin. Wyjdzie (z/do Lublina) ok. 80 km, ewentualnie można wydłużyć z Biskupic do Siostrzytowa.
Z tego co wiem, to IREK też wybiera się i pewnie jeszcze kilka osób w Świdniku przyłączy się.
O której mniej więcej dojedziecie do Świdnika?
Trudno powiedzieć. Zaplanowałem trasę opłotkami więc zajmie nam to pewnie z 45 min... Nie jeżdżę często tą trasa (co chcę zmienić) więc ciężko określić. Gdzie mielibyśmy się spotkać?
Judaas napisał(a):W przypadku braku zainteresowania (wpisów) do piątku do godziny 20 - nie zajeżdżam.
zajedź, może jakoś uda mi się zwlec z łóżka o tak wczesnej porze w sobotę ;-) (w razie czego nieśmiało zgłaszam propozycję przesunięcia wyjazdu na 9.00 :-> )
Judaas napisał(a):Gdzie mielibyśmy się spotkać?
Proponuję przy fontannie w centrum miasta, traficie bez problemu, każda ścieżka rowerowa tam prowadzi. Do zobaczenia.
To i ja bym się przytoczył, z tym że chętnie podjadę pod fontannę. Czy chodzi o tę przy ul. Niepodległości?
Piiotr napisał(a):To i ja bym się przytoczył, z tym że chętnie podjadę pod fontannę. Czy chodzi o tę przy ul. Niepodległości?
Dokładnie.
Dobra , specjalnie dla Moniki :-P zmieniam godzinkę wyjazdu na :!: 9:00 :!:
Stron: 1 2 3 4