Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Powitać
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Cześć wszystkim rowerowym maniakom! :mrgreen:

Jestem 38-letnią babą :-P , świeżutkim kotem na tym Forum i chcę się ze wszystkimi gorąco przywitać. Kocham jazdę na rowerze i w ogóle ruch w różnej postaci. Nienawidzę stagnacji :evil: dlatego rower jest dla mnie sposobem na uśmiech, szczęście, zgrabną sylwetkę i oczywiście co najważniejsze - zdrowie :lol: Jeżdżę gdy tylko czas mi pozwala - a niestety nie często mi pozwala bo mam dwuletniego synkaSmile Ale w weekendy gdy mam kogoś do opieki, "uciekam" na rower. Bardzo lubię jeździć bocznymi drogami np. do Nałęczowa. Natomiast o dziwo niezbyt kocham jazde nad Zalew... ale to dlatego, że lubię bardziej zróżnicowane trochę takie interwałowe tereny.

Nie mogę pochwalić się super sprzętem - po prostu mam rower powszechnie określany mianem "górskiego" ;-) Nie jest to extra maszyna - ale uważam, że liczy się chęć i samozaparcie :mrgreen:
Poza tym kocham Bałkany, a szczególnym uczuciem darzę Chorwację.

No to chyba tyle o mnie, jeszcze raz gorąco pozdrawiam i do zobaczenia na rowerowym szlaku.
Powitać! Ja też mam małego smyka, jeździ z nami (ze mną i żoną) na wycieczki rowerowe w foteliku. Też uwielbiam Chorwację: Split, Trogir, Pula, Dubrownik, Plitvice tak na prawdę cała Chorwacja jest super.
No witaj. Ciekaw jestem tej baby ;-) i to z takimi umiłowaniami. :-P Dzisiaj jest doskonała okazja
http://forum.rowerowylublin.org/viewtop ... 5&start=50
paweł1000 napisał(a):Powitać! Ja też mam małego smyka, jeździ z nami (ze mną i żoną) na wycieczki rowerowe w foteliku. Też uwielbiam Chorwację: Split, Trogir, Pula, Dubrownik, Plitvice tak na prawdę cała Chorwacja jest super.

Ja mam przyczepkę rowerową dla synka - ale niestety strasznie się w niej kręci i po 5 minutach koniec jazdy... więc jeździmy z nim tylko u babci wokół domu, fotelika nie próbowałam jeszcze ale mój synek jest bardzo wysoki i dość ciężki przez to i obawiam się, że tradycyjne foteliki odpadają w jego wypadku - mimo dwóch lat wzrost i waga czterolatkaSmile
Jurek S napisał(a):No witaj. Ciekaw jestem tej baby ;-) i to z takimi umiłowaniami. :-P Dzisiaj jest doskonała okazja
http://forum.rowerowylublin.org/viewtop ... 5&start=50

No właśnie na dziś miałam wielkie plany jazdy do Kazimierza.... miałam ale oczywiście mąż w delegacji a dziadkowie dziś też nie mogą posiedzieć z małym. A taka piękna pogoda.... zaraz wyjdę na spacer i na tym się skończy dzisiejsza aktywność... może jeszcze pobiegam z wózkiem nad zalewem popołudniu. Ale za tydzień :mrgreen: jadę - trzymam kciuki za stabilną pogodę bez ciągłego deszczu i wichury :mrgreen:
Witam, z tego co piszesz , o ile to prawda :lol: , to trafiłaś idealnie żałuj że nie możesz dzisiaj pojawić się na ustawkę JurkaS bo to jest właśnie to co napisałaś że lubisz , jest tu trochę kobiet bardzo mocno i ambitnie jeżdżących , że nie jeden facet może tylko pomarzyć o takiej kondycji , jest też miejsce na spacerowe tempo …. Czytając twojego posta pomyślałem sobie , że dobrze by on wpłynął na moją żonę ……, witaj i do zobaczenia na jakieś ustawce.
piotr73 napisał(a):Witam, z tego co piszesz , o ile to prawda :lol: , to trafiłaś idealnie żałuj że nie możesz dzisiaj pojawić się na ustawkę JurkaS bo to jest właśnie to co napisałaś że lubisz , jest tu trochę kobiet bardzo mocno i ambitnie jeżdżących , że nie jeden facet może tylko pomarzyć o takiej kondycji , jest też miejsce na spacerowe tempo …. Czytając twojego posta pomyślałem sobie , że dobrze by on wpłynął na moją żonę ……, witaj i do zobaczenia na jakieś ustawce.

Widzę, że kolega mnie podpuszcza powątpiewając w szczerość ;-) Można mnie sprawdzić na endomondo bo z reguły biorę ze sobą telefon i rejestruję jazdę. Nie wiem czy sobie poradzę w meskiej grupie, bo moje średnie tempo z wycieczek to ok 18 km/h. Do tego nie mam kolarzówki tylko górala więc mogę być "czerwona latarnią" ale dłuższych dystansów się nie boję i lubię pojechać trochę też po bocznych dróżkach :mrgreen:
meeg witaj na forum :mrgreen: ( wszystkiego naj... z okazji urodzin :-) )
meeg napisał(a):Nie mogę pochwalić się super sprzętem - po prostu mam rower powszechnie określany mianem "górskiego"
Ależ meeg , tu nie chodzi oto kto ma jaki rower, liczy się po prostu radość z jazdy na rowerze :-P . Witaj na forum.
Rado napisał(a):
meeg napisał(a):Nie mogę pochwalić się super sprzętem - po prostu mam rower powszechnie określany mianem "górskiego"
Ależ meeg , tu nie chodzi oto kto ma jaki rower, liczy się po prostu radość z jazdy na rowerze :-P . Witaj na forum.

Ależ oczywiście! Jestem tego samego zdania :-D
Stron: 1 2