Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Urodziny holdena
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Juz 2 razy popelnolem faux pas, noe skladajac zyczen moim najblizszym kolegom, Jueeczkowi i Krzysiowi, wiec teraz naprawiam to.
Dzis urodziny obchodzi moj, nasz, wasz - kolega HOLDEN.
Kolega byc moze przez niektorych zapomniany, przez wiekszosc nie-znany, ale kto Kolege zna, ten wie ze to dobry chlopak, ktory wyjechal<cos jak Wieslaw> by zylo mu sie lepiej.
Kolego, mimo ze wyzywasz mnie bedac w stanie, od wiesniakow, i innych chlopow panszczyznianych - zyxze Ci wsxystkiego co najlepsze w zyciu, obys mlodosc zachowal jak najdluzej i zeby zab czasu ruszyl Cie jak najmniej bo jak ruszy Cie tak jak mnie - biada Ci.
Wszystkiego dobrego.
Bart napisał(a):Juz 2 razy popelnolem faux pas, noe skladajac zyczen moim najblizszym kolegom, Jueeczkowi i Krzysiowi, wiec teraz naprawiam to.
Dzis urodziny obchodzi moj, nasz, wasz - kolega HOLDEN.
Kolega byc moze przez niektorych zapomniany, przez wiekszosc nie-znany, ale kto Kolege zna, ten wie ze to dobry chlopak, ktory wyjechal<cos jak Wieslaw> by zylo mu sie lepiej.
Kolego, mimo ze wyzywasz mnie bedac w stanie, od wiesniakow, i innych chlopow panszczyznianych - zyxze Ci wsxystkiego co najlepsze w zyciu, obys mlodosc zachowal jak najdluzej i zeby zab czasu ruszyl Cie jak najmniej bo jak ruszy Cie tak jak mnie - biada Ci.
Wszystkiego dobrego.

No tak, nasz kolega najpierw sam się dał zapomnieć uczestnicząc tylko we wzmiankowanych :lol: wyżej imprezach zamiast jeździć na rowerze, a później jak czytam życie go wyprowadziło w jakieś dalekie strony. Warto dodać, w ramach przypomnienia, że nasz kolega ma też na imię Bartek jak wcześniej piszący Bart, Bartłomiej :-D
Niech więc Ci się szczęści w stronach gdzie jesteś i wszystkiego dobrego.
Wszystkiego najlepszego Holden 8-)
Wszystkiego co najlepsze Smile
Pamiętam czasy, jak Holden jeszcze jeździł na rowerze, a teraz to już nawet za babciami pewnie nie nadąży... Wink

[Obrazek: P1010131.JPG]