Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: ODWOŁANE, 16.09, 17:15 Łukoil Czuby
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Za niecałe 4h wybieram się na południe (głównie terenem). Powrót w większości asfaltowy, Dystans niecałe 40km, tempo spokojne, przy braku wpisów nie zajeżdżam na Łukoila Smile

ODWOŁANE!
będę!
Postaram się przybyć
będę
Średnio to wygląda, u mnie już kropi, więc nic z tego nie będzie, nadrobimy następnym razem Smile
kicha... może poczekamy 15 i zobaczymy??
No lipa, ale nic na siłę, średnio mi się uśmiecha jazda w takich niepewnych warunkach Smile
Było nas 2 ,dystans lekko powyżej 42km , pokropiło troszeczke na LKJ i po 5 minutach ustało Wink

Widzieliśmy po drodze Mateusza . Z kimś romansił na ławce jak nowa ścieżka biegnie :-P
Ehh. Nas też było 2. Ale pojechaliśmy ze Sławkiem dopiero po 18 gdyż u mnie do 1730 lało. 33 zaliczone ;-)
Cytat:Widzieliśmy po drodze Mateusza . Z kimś romansił na ławce jak nowa ścieżka biegnie :-P

Już nigdzie nie można zasmakować dyskrecji ;-) . Kierowaliśmy się na stary gaj i nagle zaczęło padać. Potem nie chciało nam się po błocie jeździć i została ławeczka.
Stron: 1 2