Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Urodziny mraugorzaty
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Gosiu, Gocha byle nie Małgosiu :-D wszystkiego najlepszego w dniu urodzin nie tak dawno przecież upieczonej magister prawa (chyba nic nie pomyliłem, ani nie wybiegłem do przodu :-P ), jak zawsze dobrego humoru, pomyślności w życiowych przedsięwzięciach i jak najwięcej jazd z RL :mrgreen:
Gosia - wszystkiego najlepszego :-) Żeby wiatr wiał zawsze w plecy, kółka się kręciły, endomondo się nie wyłączało, a na ustawkach organizator niech zawsze dowiezie Ciebie co najmniej do Lublina :-)
Mraugorzato wszystkiego najlepszego Smile
Gosiu :!: Wszystkiego najlepszego, niech spełniają się Twoje marzenia, niech zdrówko dopisuje, niech uśmiech i dobry nastrój nigdy nie opuszcza, a dookoła Ciebie niech będą sami przyjaźni i pomocni ludzie ;-). Oby jazda rowerem była dla Ciebie już zawsze bezpieczna i przynosiła duuuużo zadowolenia :-), a wiatr, pogoda i rower niech zawsze z Tobą idealnie współpracują ;-). Oczywiście życzę też powodzenia na najbliższym egzaminie i błyskawicznej kariery zawodowej ;-)! 100 lat :-)
Niech noc pogodzi się z dniem a sen z jawą :-D
I dużo zdrowia :-D
Zarówno do kręcenia jak i do nowych wyzwań, które stają przed Tobą :-D
Wszystkiego najlepszego :-D
Tylko mi nie prześpij urodzin :mrgreen:
Chciałem życzyć Ci, droga Gosiu, wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia i szczęścia, by rower się nigdy nie psuł no i życzę Tobie i sobie (oraz pozostałym forumowiczom) tysięcy wspólnie przejechanych kilometrówSmile Do zobaczenia!
Małgorzato wszystkiego najlepszego :mrgreen:
Wszystkiego Najlepszego Gosiu. Zapomnienia trudnych chwil, uśmiechu, spełnienia wszystkich marzeń.

http://www.youtube.com/watch?v=VeWHiCKti5E
Małgosiu,wszystkigo dobrego w dniu Twoich urodzin :-D Miałem coś napisać takiego z mojej beczki,ale się powstrzymałem :-o z trudem,ale.Niech MOC będzie z Tobą i Twoimi pedałami :lol: DOBRZE ŻE JESTEŚ :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Dziękuję wszystkim bardzo za życzenia ;-) W takim towarzystwie to można i kulę ziemską objechać (chyba, że mnie wcześniej po drodze urwiecie :-D )

Uspokajam, urodzin nie przespałam :-D

Jeśli ktoś chciałby mi prezent sprawić, to poproszę o ściskanie kciuków w sobotę ;-)
Stron: 1 2