Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Endomondo na windowsie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ostatnio skarżyłam się na urywający się zapis trasy w tej aplikacji. Zauważyłam, że robi się tak zawsze, jak gdzieś dzwonię/ odbieram telefon. Mając to na uwadze, wczoraj na Roztoczu po tym jak dzwoniliśmy zlokalizować grupę, po zakończeniu połączenia włączyłam aplikację i zobaczyłam, że sekundy odlicza. A potem w domu zonk, bo trasę zarejestrowało właśnie do Czartowego Pola, skąd dzwoniliśmy.

Wcześniej miałam telefon z androidem. Nie było takich problemów. Czy ktoś wie co z tym trzeba zrobić? W ustawieniach jest opcja "automatyczne wyłączanie", ale wydaje mi się, że chodzi tam o zatrzymanie czasu przy postoju.

Coś czuję, że jak będzie mi ta apka odstawiać takie cyrki, to poszukam czegoś innego.
mraugorzata napisał(a):Coś czuję, że jak będzie mi ta apka odstawiać takie cyrki, to poszukam czegoś innego.
Strava.com Smile
Strava nie ma aplikacji na windę.
Będę testować sportstrackera. Na szczęście na endomondo nie mam jeszcze zatrzęsienia tras, a większość i tak Zemborzyce i okolice, więc nie będzie szkoda ;-)
Niestety, ale to kolejny bug Endomondo (już mówiłem, że to tragiczna aplikacja).

Już miałem tak kilka razy, że odebranie telefonu przerwało trening (telefon z Androidem). Ba, czasem potrafiło go przerwać w taki sposób, że w ogóle trasa nie została zarejestrowana.
Po przejściu na sportstrackera możesz przenieść swoje trasy z endomondo. Wystarczy w endomondo z wyeksportować plik z trasą (GPX), a następnie zaimportować go w sportstrackerze Smile
bartek napisał(a):Po przejściu na sportstrackera możesz przenieść swoje trasy z endomondo. Wystarczy w endomondo z wyeksportować plik z trasą (GPX), a następnie zaimportować go w sportstrackerze Smile
Dziękuję Ci dobry człowieku, co ja bym biedna humanistka zrobila bez takich podpowiedzi :mrgreen: Wyeksportować mi się udało, a jak to zassać do sportstrackera? :-?

Szkoda tylko, że jak dla mnie endomondo ma bardziej przejrzysty layout.
Za http://forums.wpcentral.com/windows-pho ... -apps.html :

"If you used to use Strava on the iPhone like I did, there is a basic Strava client out there. It's called "Chaser" and whoo boy is it basic. It allows you to start a ride (or run) pause it, restart it, finish it, and post it or delete it, but not much more. If you like being able to use the Strava features from the web after your ride (or run), this is your best bet as you can keep using the Strava service."

Z wątku: może spróbuj jeszcze Runtastic Pro i BikeBlackbox.
mraugorzata napisał(a):Wyeksportować mi się udało, a jak to zassać do sportstrackera?
Po zalogowaniu się na stronie sportstracker masz taki duży poziomy przycisk:
"+ enter / IMPORT new workout"
Wystarczy to kliknąć a później wybrać "Import a GPX file" i wskazać wcześniej utworzony plik GPX.
Bartek wielkie dzięki :-)

Teraz pozostaje mieć nadzieję, że nie będzie wyłączał się jak endomondo.

Bigos na androidzie nigdy mi się takie rzeczy nie zdarzały :-|