Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Przełaje, Lublin, 13.10.2013
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Na pewno ktoś na forum zapoda ten wątek, wklei linki i tak dalej. Ja zabiorę głos tylko w kwestii kibicowania.
Otóż kroi się na naprawdę kolorową i wesołą imprezę. W ubiegłym roku ekipa z Lublina dała zajawkę tego jak się można bawić na przełajach. W związku z tym mam prośbę do wszystkich znajomych i nieznajomych ale zainteresowanych uczestnictwem- zróbcie hałas. Bawmy sie tak jak to można obejrzeć na filmikach z zagranicy.
Mamy fantazję, poczucie humoru. Pokażmy światu (co w dobie internetu jest no problem) że Zalew Zemborzycki jest miejscem, gdzie na prawdę się dzieje.
Pozdrawiam wszystkich co przyjdą
Bart powinien w stroju Cezara wpakować :-D Ostatnio już to trenował :-P
No impreza w tamtym roku była super. Trzeba będzie się i w tym roku wybrać. :mrgreen:
Ktoś coś wie więcej?

http://mtb-xc.pl/2013/10/10/godzina-w-piekle-2013/

Wygląda na to, że w listopadzie będą 3 edycje w Lublinie.
ja się wybieram w sobotę pokibicować
Ja też się wybieram popatrzeć, jest szansa, że wydłużą sekcję po piachu, więc będzie jeszcze bardziej widowiskowo Smile
Może wybiorę się i ja, już dawno nie kibicowałem :roll: , bo przecież lepiej "kolarzom" pokibicować niż naszej reprezentacji piłki nożnej ...
UP

Ludu pracujący miast i wsi ! - zbierać się na kibicowanie na dzisiejszych przełajach nad zalewem ! ja będę jakoś po 13.00. Zróbmy tam piekło :evil: :mrgreen: