Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Sob. 12.10.2013 godz.8:30 Lukoil JP II Kazimierz Dolny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Kazimierz Dolny i okolice.
Zjazdy i podjazdy, niektóre kilka razy (ul. Zamkowa).
Asfalt, szuter, piach, kamienie, trawa, kocie łby, błoto jak gdzieś znajdę.
Tempo odpowiednie.
Dystans 120 – 150 km.
Oświetlenie może się przydać.
Jak nie ten dział, to można przenieść, przed, w trakcie lub po ustawce.
Zapraszam Smile
Pawle, w tę sobotę mraugorzata zrobiła ustawkę do Gardzienic. Ale rozumiem, że dajesz swoją jako opcję do wyboru?
Jurku, mój wyjazd ma trochę inny charakter i raczej nie będzie konkurencją dla ustawki Gosi.
Jadę ;-) ale do pracy niestety sobota pracująca wypada mi i to ta jedyna
Jurek przez 40 minut zmagał się sam ze soba zanim ten temat przeniósł tutaj. To musiała być niezła walka "dobra ze złem" ;-)
No ja będę się bujał w tamtych okolicach ale dopiero w niedzielę. Soboty obecnie u mnie odpadają. Życzę udanego kręcenia.
aqu napisał(a):Jurek przez 40 minut zmagał się sam ze soba zanim ten temat przeniósł tutaj. To musiała być niezła walka "dobra ze złem" ;-)

Arturze, nie było tu mojej ingerencji :-D . Ale to od Pawła zależy czy chce, aby ten wyjazd pozostawić w dziale sportowo czy, żeby go przenieść do działu rekreacyjnego. :-P
Patrz mój post: http://forum.rowerowylublin.org/viewtop ... 1683#71683
Witam

Jest szansa na powrot do Lublina na godzine 16 max. 17 ?
cubic napisał(a):Witam

Jest szansa na powrot do Lublina na godzine 16 max. 17 ?

Odpowiedź masz Tu:

paul67 napisał(a):Oświetlenie może się przydać.

Czyli może być szansa lub nie Wink

Jurek S napisał(a):Arturze, nie było tu mojej ingerencji :-D . Ale to od Pawła zależy czy chce, aby ten wyjazd pozostawić w dziale sportowo czy, żeby go przenieść do działu rekreacyjnego. :-P
Patrz mój post: http://forum.rowerowylublin.org/viewtop ... 1683#71683


Ok, spoko Wink
W momencie gdy pisałem że jadę, temat przeskoczył do treningów więc się wystraszyłem nieco. Pierwsza myśl- Jurek, znowu Ty! Wink
aqu napisał(a):temat przeskoczył do treningów więc się wystraszyłem nieco
Arturze ,Ty się wystraszyłeś ,nie wierzę ;-) .To podpucha :-P .
Stron: 1 2 3 4