Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: SKRADZIONO ROWER STEINBACH FULL CARBON
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wczoraj wieczorem (piatek 11 pazdziernika) w Lublinie , przy ul. Emancypantek skradziono rower: Rama STEINBACH full carbon, widelec FOX, cały osprzęt XTR. Plisss pomocy jakby ktoś widział niech od razu zgłasza na policję (IV komisariat przy Zana, tel. (81) 535 48 00) Musieli mnie namierzyć jak wczoraj jechałam przez miasto i niestety ból..... Rower jest w kolorze grafitowym - karbonowa rama, nie wiem co jeszcze napisać - ale pliss patrzcie - jak zobaczycie kogoś na takim to piszcie, łapcie i informujcie policję. Ponizej zdjecie skradzionego roweru - tylko mial zalozona inna kierownice i siodelko niz te na zdjeciu.

[Obrazek: 60a0422a389a.jpg]
koniecznie wklej zdjęcie jak masz. Ewentualnie podaj link do roweru który wygląda jak Twój

maYkel

A czym był przypięty?
maYkel napisał(a):A czym był przypięty?
ta informacja pomoże Ci ująć sprawcę?
Skardziono go z piwnicy bloku. Dwa inne rowery, które nie mają wiekszej wartości nie zostały nawet ruszone. Złodziej musiał mnie gdzieś wypatrzyć i śledzić - wyłamana kłódka tylko od kraty do mojej piwnicy i potem tylko od mojego boksu. Wziął tylko ten rower.
Zdjecie skradzionego roweru juz wkleilam. Sprawę prowadzi policja z IV komisariatu, jakby co tel. do nich (81) 535 48 00, lub bezpośrednio do mnie - tel. 600214913.
Masz fotę kiery? Te rogi są dość charakterystyczne . Szukaj na giełdach i licytacjach internetowych. Dobrze jest też podać nr ramy do serwisów rowerowych.
Judaas napisał(a):Masz fotę kiery? Te rogi są dość charakterystyczne . Szukaj na giełdach i licytacjach internetowych. Dobrze jest też podać nr ramy do serwisów rowerowych.

Sebastian , kiera w momencie kradzieży była inna niż na zdjęciu , patrz 1 post
Najbardziej charakterystyczna jest rama - bo takich ram w całej Polsce jest może kilka. W LBN nie wiem czy druga taka jest - ale raczej nie. Koła też były charakterystyczne. Mam nadzieję, że gdzieś wypłynie.