Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Okulary z Lidla
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam

Czy ktoś orientuje się czy w którymś Lidlu są jeszcze okulary rowerowe? Widziałem kiedyś między promocjami, teraz marne szanse, ale może jednak gdzieś są...
Grzesiek - chyba raczej ciężko będzie coś trafić. Okulary w Lidlu były chyba dobre kilka tygodni temu, może nawet 2-3 miesiące wstecz, no chyba że coś przeoczyłem. Potem już trafiały się pojedyncze sztuki, i to najczęściej uszkodzone - sam chciałem kupić, ale nigdzie nie znalazłem - a szkoda - moje poprzednie okulary z Lidla służyły mi ponad dwa lata i byłem bardzo zadowolony, w te wakacje pękły, liczyłem że Lidl puści jeszcze jakąś promocję rowerową, ale nic z tego - chyba trzeba poczekać do następnego sezonu.
okularów nie widziałem, ale są jeszcze kaski i ciuchy ;-)
Okulary rozeszły się w przeciągu 2 dni. Sad Sam żałuję, że nie kupiłem drugiej pary bo poszło mi przyciemniane szkiełko Sad Teraz, żeby coś kupić w Lidlu, trzeba ustawić się w dniu promocji pod drzwiami sklepu o 8 rano i przygotować na ostrą walkę.
Judaas napisał(a):Okulary rozeszły się w przeciągu 2 dni. Sad Sam żałuję, że nie kupiłem drugiej pary bo poszło mi przyciemniane szkiełko Sad Teraz, żeby coś kupić w Lidlu, trzeba ustawić się w dniu promocji pod drzwiami sklepu o 8 rano i przygotować na ostrą walkę.

Ja kupiłem dla żony i pluję sobie w brodę że dla siebie też nie wziąłem, bo są super Smile
W LIDL były po 25zł, a na AlleDrogo widziałem nawet po 45zł (+przesyłka) :-)

A co do promocji - ja mam sposób Smile Robię listę, drukuję zdjęcia ze stronki, zostawiam cash i wysyłam teściową na zakupy :-D Idealny sposób :-)
Orientuje się ktoś czy te okulary z lidla są dobrej jakości?
herzrz napisał(a):Orientuje się ktoś czy te okulary z lidla są dobrej jakości?

Trwałośc tych okularów jest beznadziejna, ale przy delikatnym obchodzeniu sie z nimi powinny dac radę przez sezon Smile
Jakość jest ok, przejeździłem ponad 2 sezony, ze 30k km i złego słowa nie powiem. Nie są piękne, mają jakieś zwykłe szkła bez bajerów, ale za tę kasę to bardzo dobry interes.
Ja swoje używam przez cały sezon i wszystko jest ok. Bardzo dobry stosunek ceny do jakości.
Ja kupiłem w tym roku po około 16 zł. Dwie pary się rozpadły a z trzecią obchodzę się jak z jajkiem. Może poprzednie solidniejsze były Undecided
Stron: 1 2