Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Strój rowerowy jesień / wiosna
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Pod jakimi adresami w Lublinie można znaleźć dobry wybór długich strojów i nie za drogich !! ?? Pozdrawiam wszystkich.[/b]
Mateusz B napisał(a):Pod jakimi adresami w Lublinie można znaleźć dobry wybór długich strojów i nie za drogich !! ?? Pozdrawiam wszystkich.[/b]

Za dobry jakościowo strój trzeba zapłacić (niestety). Jeżeli chcesz tanio to: decathlon, gosport, może są jakieś promocje w lidlu(?), ew. allegro - tam czasami można wyhaczyć świetny towar za niską/przystępną cenę.
Polecam Mike Sport sklep.pl ;-) .
JuraS napisał(a):Polecam Mike Sport sklep.pl ;-) .

Kupiłem parę rzeczy w Mike Sport, min kurtkę jesienno-zimową firmy Rogelli, z której jestem zadowolony. Ta firma to taka próba połączenia względnej jakości ze względną ceną. Raz mi trochę zamarzła :-P ale ciepło trzymała.
Mikesport jest ok. Sam mam Rogelli kurtałke bluzę i szorty
To maraka z dobrym stosunkiem ceny do jakości. Jednak jak pisze Sławek, jeżeli chcesz coś w czym można ostrzej jeździć to trzeba zapłacić.
ja mam ciuchy Nalini. od ładnych paru lat. spodnie zimowe, kurtkę i koszulkę. wszystko już sporo używane (acz spodnie najmniej) i wszystko się super trzyma i świetnie sprawdza. kupiłem w "Dobre Rowery" (obecnie Wojciechowska 5A). chyba wciąż sprzedają ciuchy tej marki.

tylko... ceny nie są niskie, no ale o tym to już Sławek nieco wyżej napisał. w Decathlonie widziałem ostatnio sporo ciekawych rzeczy, w dobrych cenach. ale jak z jakością, to musisz sprawdzić sam (albo zapytać kogoś)

pzdr