Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Jazda rowerem pod wpływem alkoholu...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jazda rowerem pod wpływem alkoholu tylko wykroczeniem

"Kierowanie rowerem w stanie nietrzeźwości nie będzie przestępstwem. Prezydent podpisał 17 października 2013 roku nowelizację Kodeksu karnego i innych ustaw zgodnie z którą nietrzeźwi rowerzyści będą karani jedynie za wykroczenie. Na czym polega zmiana, co grozić będzie odtąd za jazdę rowerem po spożyciu alkoholu i co z osobami już skazanymi?"

Źródło: miastadlarowerow.pl

Czytaj cały artykuł
No, jeszcze niech trochę podniosą próg i będzie można spokojnie wypić 2-3 izo w pubie i wrócić kulturalnie rowerem Smile
Przyklaf z zycia wziety, jestesmy aktualnie z Manim pod wplywem, dlatego zorgabizowalusmt ustawje bez rowerow - idziemy calt cAs z byta. To nam sue w nas podova, ta stabowczosc, to .rozgranixzebie
To mi się w Was podoba koledzy sympatyczni, miło było Was usłyszeć z wąwozu i do zobaczenia na powtórce za tydzień Big Grin, oczywiście bez rowerów Smile.
Bart napisał(a):zorgabizowalusmt
trudne słowo.

Bart napisał(a):Przyklaf z zycia wziety, jestesmy aktualnie z Manim pod wplywem, dlatego zorgabizowalusmt ustawje bez rowerow - idziemy calt cAs z byta. To nam sue w nas podova, ta stabowczosc, to .rozgranixzebie
wszędzie trudne słowa.

A ja dalej kciuki trzymam :mrgreen:
Tak, wiedziałem, że temat baardzo zainteresuje niektórych :lol:

PS
Rano to skasuję

Poranna EDYTKA:
Ten post niczego nie wnosi, ale specjalnie dla Mojego serdecznego kolegi Bartusia...pozostawię GO :lol:
Tomq, jeśli kochasz mnie i Maniego - oczywiście miłościa bratesrksą - NIE KASUJ, dla dobra rodziny RL.



Serdecznie pozdrawiam.
Ja tylko przypomnę, że noc nie daje gwarancji, że rano nie jest się pod wpływem :-P
A ja tylko przypomnę, że lepiej jeździć rowerem po spożyciu niż pisać na forum pod wpływem Wink
Przy kolejnym założeniu, że jest się poza Polską Big Grin
Stron: 1 2