Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 26.10.2013 godz 9:30 Węglarza/Sp.Pracy Zawieprzyce Kozłówka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Ostatnia sobota czasu letniego zapowiada się bardzo ładnie. Proponuję zatem rekreacyjny wyjazd w rejony leżące na północ od Lublina. Pierwszym celem będą Zawieprzyce, drugim Kozłówka.
Trasa w większości asfaltowa, będą również pewne odcinki terenowe, może trafić się trochę piachu. Błota nie przewiduję, w razie czego, da się objechać.
Prędkość podróżna na płaskim asfalcie to 20 km/h, z góry trochę szybciej, pod górę odpowiednio wolniej.
Będą dwa dłuższe postoje i pewnie kilka krótszych w zależności od potrzeb. Będzie czas na pogaduchy i robienie zdjęć.
Całość trasy od miejsca ustawki do północnych granic Lublina to 70 - 75 km. Mimo, że planuję powrót przed zmrokiem, proponuję zabrać ze sobą komplet sprawnego oświetlenia.
Zapraszam Smile
Być może teraz da radę jadę
O kurczątko, to by mi bardzo odpowiadało :-D . Jak mi się uda znaleźć jakieś zastępstwo to chętnie się wybiorę. Węglarza, gdyby ktoś nie wiedział to skrzyżowanie Spół. Pracy ze Związkową tylko po wschodniej stronie.
byłem wczoraj w lasach kozłowieckich, szczerze polecam wstąpić w te rejony o tej porze roku

niewykluczone, że skuszę się na ten wyjazd :-)
godzina wyjazdu taka, że i wyspać się można Big Grin i wrócić za dnia (chyba...),
będzie ktoś jechał z Czubów? to może by razem wyruszyć spod LKJ np. o 8.45, żeby na spokojnie dojechać do miejsca ustawki i się za bardzo nie spocić Wink?
Kusisz Pawle:-) Bardzo możliwe, że się pojawię.
Hura, udało się, jadę :-D
A może by tak...

Ale coś silny skład się zbiera.
Paul, jakbyś wiedział mniej więcej, o której będziecie w Kozłówce, to bym do Was dołączył...
Jadę i ja +1
Stron: 1 2 3 4 5 6 7