Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 27.10, 8:30 Łukoil Czuby - Doliną Ciemięgi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Zapraszam na przejazd wzdłuż Ciemięgi od źródeł aż do ujścia Smile Tempo spokojne (naprawdę spokojne, tak, żeby każdy dawał radę bez większego wysiłku). Będzie trochę terenu, trasa raczej płaska i łatwa. Godzina wczesna, ale będzie zmiana czasu, więc tak jak byśmy jechali o 9:30 Wink Powrót przed zmrokiem od strony Dworku Grafa (Mełgiewska/Turystyczna).
Namnożyło się propozycji :-D Aż nie wiem, co wybrać :-P
KermitOZ napisał(a):Godzina wczesna, ale będzie zmiana czasu, więc tak jak byśmy jechali o 9:30 Wink

No tak, człowiek liczył, że sobie o tą godzinę dłużej pośpi tej nocy, a tu nic z tego :-)
Grzesiu, ja Cię lubię, ale chyba nawet Kangoo nie byłem na północy, więc jadę trzepać się z Mario.
Bart napisał(a):nawet Kangoo nie byłem na północy, więc jadę trzepać się z Mario.
Spoko, zaproponowałem ustawkę, bo jednak trasa Mariusza jest dużo dłuższa, w dodatku powrót kombinowany (PKP), więc pewnie nie każdy będzie zainteresowany i część będzie wolała bliżej, krócej i spokojniej, chociaż mam nadzieję, że także w bardzo ciekawych okolicznościach przyrody Smile
Ja byłbym wstępnie zainteresowany, lecz niestety do końca nie mam pewności jak wyjdzie z czasem w niedziele. Dlatego na razie nie mogę się jakoś kategorycznie zadeklarować, jak będę coś wiedział na pewno to się odezwę.
Ja się chętnie wybiorę. Ale nastawiam się na rekreację light :-D
Tym razem chętnie posłużę Paniom pomocną dłonią ;-)
KermitOZ napisał(a):Będzie trochę terenu,

Grzesiek - pisząc, że będzie trochę terenu, masz na myśli drogi polne, leśne i łąkowe różnej jakości, ale jednak drogi, czy też bardziej chodzi o teren np. tego typu :-) Takie pytanie w ramach precyzyjnego opisywania ustawki, tak żeby ewentualni chętni nie czuli się zaskoczeni lub zawiedzeni :-P
damian.s napisał(a):czy też bardziej chodzi o teren np. tego typu


Czy też Taki, Siaki

Bardzo ładnie Damianie ująłeś zagadnienie, Jurek mnie tą rączką zaintrygował, może bym jednak z wami....
Zdecydowanie nad turystykę pieszą i pieszo-rowerową przedkładam turystykę rowerową, a jazda po błocie to dla mnie średni relaks Wink
Stron: 1 2 3 4 5 6