Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Wyjazd w Rychleby - 2014 czerwiec
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam,

Podobnie jak w ubiegłym roku chciałem zaproponowac kilkudniowy wypad w góry. Tym razem padło na Rychleby, a konkretnie tamtejsze ścieżki rowerowe nad Czarna Wodą. Ze względu na odległość i w związku z tym koszty wyjazdu piszę o tym już teraz. Rychleby nie są tylko dla rowerków z pełną amortyzacją ale na pewno dla tych, którzy chcą podwyższyc swoje umiejętności w technicznie trudniejsze terenie. Zresztą jak ktoś będzie chetny to może na miejscu wyporzyczyć fulla marki GT za symboliczne złocisze. Co ciekawe te rowerki (używane) można później kupic za przystępne pięniądze pod koniec sezonu Smile
Planowany termin wyjazdu to 1-4 maj 2014 lub 19-22 czerwca 2014. Wszystko zalezy od pogody bo jak w maju będzie leżał jeszcze śnieg to kicha i przenosimy imprezę na czerwiec.
Zapraszam
KLIK
Judaas napisał(a):Planowany termin wyjazdu to 1-4 maj 2014

Ten termin mi pasuje (przynajmniej na chwilę obecną), więc jest nas dwóch ;-)

s.
Więc jak jest dwóch to wyjazd się dobędzie Smile
Przepraszam, że post pod postem ale inaczej nikt tego nie zobaczy.

Z przyczyn osobistych muszę przesunąć wyjazd jednakże wyjazd na te kultowe już ścieżki. Nadal chcę zrealizować wypad w tym roku tyle, że w innym terminie. Oczywiście dostosuję się do większości ale ze względów praktycznych proponuję 19-22 czerwca. Zastrzegam, że w przeciwieństwie do Singletrack w Novym Meście ścieżki są bardziej wymagające. Zalecany jest rower z pełnym zawieszeniem. Na dzień dzisiejszy na miejscu można wypożyczyć rowerki GT po uiszczeniu kaucji w wysokości ok 700 zł i opłaty ca. 30 zł za 1/2 dnia. Taki rowerek można później sobie kupić po korzystniej cenie. Zapraszam wszystkich chętnych do kontaktu. Pod adresem http://www.rychlebskiesciezki.pl/pl/ można znaleźć więcej informacji o ścieżkach.
Kolejny post pod postem. Może nie dostanę ostrzeżenia ;P. Żeby zakończyć temat informuję, że ścieżki pojechane. Było ekstra. Ścieżki okazały się dla mnie wymagające, mniej dla moich towarzyszy. Nauczyłem się trylion nowych rzeczy i dzięki wsparciu kolegów zjeżdżałem z takich kamoli, że baja. 8-) Może później wrzucę traki, które Michał zarejestrował i trochę fot. Pewne jest jedno. Jeszcze tam wrócimy :!:
Będzie Ci wybaczone jak wrzucisz trochę zdjęć :-D Chociaż już część ich widziałem na FB.
Michał pykał najwięcej, więc jak zrobi selekcję i dostanę pozwolenie to wrzucę. A może on sam coś podeśle? Smile
Czekamy :-D
Jurek S napisał(a):Będzie Ci wybaczone jak wrzucisz trochę zdjęć Chociaż już część ich widziałem na FB.
odnoszę coraz większe wrażenie, że na tym świecie (nie tylko tu na forum ale ogólnie) nie ma już miejsca dla zwykłych zjadaczy chleba, którzy nie są zainteresowani w/w portalem

pozostaje pytanie:
olać temat czy założyć konto żeby czasem obejrzeć ciekawe zdjęcia
Lej Marek, zalewaj wiadrami, FB to ZŁO.
Stron: 1 2