Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 04.09.2009 godzina 12 LKJ
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Michał, jeżeli chcecie się spinać ;-) to Grzegorz założył w dziale Sportowo, Lajtowe treningi. Myślę, że tam moglibyście robić tego rodzaju ustawki :-D
Wiesz Jurku wszytsko zalezy od osoób które sie zjawia. Uzgodniliśmy tempo przed wyjazdem a ze w starym gaju trochę daliśmy depa i reszta została no to przepraszamySmileAle itak utrzymuje ze bylo lajtowoTongue
Michal napisał(a):Jak z patkosem bysmy sie spieli to wtedy bylo by krucho
Widać że niezły "spinacz" z Ciebie, trzeba było dawać na Maraton 400/24...
Chciałem ale niestety nie mogłem w tym czasie. Czepiasz sie jednego słowa, potrafię pojechac tez i szybko oto mi chodziło dzis w nogach juz mam ponad 90 km..
Tempo dobre, trasa udana tak mi się podobała że jeszcze sobie później po niej poszalałem, ale już nie całej. Nie chciało mi się na deszcz wyjeżdżać to zostałem w lesie. Potem dolina Ciemięgi i do domu ,wyszło 115km.
A serio wyszło około 40km od LKJ do LKJ?
Bo na bikemap pokazuje około 25 (o ile dobrze narysowałem).
ja zrobiłem 40 km z całością. Ile wyszło cos kolo 32 km
Michal napisał(a):Uzgodniliśmy tępo
sorry, ale kolejny już raz to widzę i aż mnie razi w oczy. Uzgadnianie było tępe czy co? bo nie rozumiem :roll:
Spokojnie Bartek, kolega tempy nie jest ;-) i się poprawi. Więcej na pewno już tak nie napisze :-D
Mam taką nadzieję bo po to napisałem tego posta ;-)
W ogóle myślę, że można by w dziale organizacyjnym zrobić temat z trudnymi słowami związanymi z rowerami :-> (tu na forum jeszcze jest dobrze, ale na niektórych widywałem całą gamę wariacji na temat "przerzutki" ;-))
Stron: 1 2 3