Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 3.11 18:00 Ul. Chodźki (przed akademikiem nr 3) "Pamięt
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Proponuje wieczorny przejazd po 10 miejscach związanych z różnymi okresami historii Polski.
7 miejsc jest związanych bezpośrednio z wydarzeniami, które się w tych miejscach zdarzyły.
3 pozostałe to pomniki.
TRASA
Dobrze by było aby poza lampkami rowerowymi zabrać kilka małych zniczy aby zapalić w tych miejscach światło na znak że pamiętamy.
Spróbuję przestawić tatę z kolacją na późniejszą godzinę i przyjadę. Rafale, jak długo planujesz? Z 1,5 godz. na pewno się zejdzie.
Świetny pomysł! Niestety w niedzielę nie mogę. Mam nadzieję, że następnym razem się uda. Życzę dobrej zabawy!
hekatenowak napisał(a):Świetny pomysł! Niestety w niedzielę nie mogę. Mam nadzieję, że następnym razem się uda. Życzę dobrej zabawy!

A tak na marginesie, nie traktujemy tego jako zabawę. Raczej przypomnienie miejsc, wydarzeń i ludzi z nimi związanych w takim w świąteczno-zadumanym nastroju :-D
Godny przejazd i potrzebny, ale zapowiadają ulewy. Trzymam kciuki żeby się pomylili
Co do godziny wyjazdu to może to być wcześniej.

Jurek S napisał(a):Rafale, jak długo planujesz? Z 1,5 godz. na pewno się zejdzie.
Jurku podejrzewam że ze 2,5h. To jest 10 miejsc, niech w każdym zejdzie tylko po 5 min na postawienie świeczek.

Ex Driver napisał(a):zapowiadają ulewy
Jeżeli będzie padało to zrezygnujemy.
Niestety po nie grożnym w sumie upadku dziś kończę sezon. Kręgosłup trochę boli. Do wiosny i szerokiej drogi :-)
Ex Driver napisał(a):Niestety po nie grożnym w sumie upadku dziś kończę sezon
Nie poddawaj się tak szybko - poboli i przestanie :-) Get up stand up ... :lol: http://www.youtube.com/watch?v=JuMlHdxiIZ8
Rado napisał(a):Nie poddawaj się tak szybko - poboli i przestanie

Dzięki. Pewnie tak będzie, ale trochę trzeba odczekać.
Mam nadzieję, że jednak godzina startu nie zmieni się jakoś mocno - (mam jeszcze jutro wyjazd) tylko aż się prosi, żeby zakończyć ją na Majdanku
Stron: 1 2 3