Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 12.02 niedziela 10:00 Kolejarz Arena
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Gramy w polo!

Na naszym boisku na ul. Zemborzyckiej 82.

W niedzielę, 3 listopada od 10:00 do kiedy warunki środowiska nam dadzą (deszcze czy ciemności).

Zapraszamy miłośników sportów wszelakich i poszukujących czegoś nowego w rowerowym świecie.

Rowerowe polo poszerza horyzont ;-)

Do udziału w grze i spróbowaniu tej gry potrzebna jest odrobina chęci i ciekawości oraz rower, resztę zapewnia ekipa Bike Polo Lublin :mrgreen:

maYkel

Panie, a jakie tępo? Dużo kilometrów? Teren czy szosa?
Rekreacyjne spokojne tempo tak myślę, dostosujemy do najsłabszego :mrgreen:
Trasę przewidujemy na jakieś 15-20km, raczej nie więcej, także się nie trzeba martwić o zdarcie opon. W sumie szosa terenem, bo po asfalcie, ale lepiej przyjechać góralem niż szosą ;-)
A już myślałem, że zapowiadasz w temacie rozpoczęcie sezonu w lutym... :-D
Muszę się kiedyś wybrać ale tym razem nie będę w Lublinie - chyba rzeczywiście dopiero wiosną będę miał szansę
Ja to się wybieram do Was już od maja, ale zawsze jak gracie to mnie nie ma. Jutro znów mnie nie ma w Lublinie, za tydzień też, jakbyście grali za 2 tygodnie w weekend to wpadnę. Tylko na rychtarskim to ja niewiele zdziałam, wolałbym spróbować gry na konkretnym, bajkpolowym rowerze Smile

maYkel

No sezon nam się powoli kończy. Właściwie wraz ze śniegiem jest koniec polo, musi być jednak dokładnie odśnieżone boisko do tego... No i turniejów też raczej żadnych już nie będzie w tym roku. Ale na wiosnę ruszamy jak zwykle pełną parą, wpadajcie!

Czarek - rychtarski rzeczywiście słaby, chociaż ja też na podobnym zaczynałem - wpaść i popróbować się z piłką zawsze można. Nie musisz też mieć konkretnego roweru do bikepolo - wystarczy w zasadzie dowolny góral czy inny trekking - miękkie przełożenie i hamulec to wszystko co trzeba na początek.
czarek napisał(a):wolałbym spróbować gry na konkretnym, bajkpolowym rowerze

Oprócz rychtarskiego na pewno będziesz mógł spróbować zagrać na naszych rowerach - porównasz, zobaczysz różnice Smile