Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: [04.09 12:00 Lukoil JPII] Bychawa asfaltem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Proponuję jutro taką traskę http://www.bikemap.net/route/281447 z możliwością negocjacji.
Wyjazd o 12 bo z icm wynika, że wtedy powinno być bezdeszczowo.
Tempo w okolicach 30-33 km/h do negocjacji ;-)
Zbiórka na tej stacji przy rondzie JPII/Filaretów.

W przypadku braku wpisów zastrzegam sobie prawo do przełożenia lub odwołania wyjazdu.
będę

felek

Jak będzie ładna pogoda to się wstępnie deklaruję, może przeżyję trzeci trening z rzędu Wink
Panie, to nie będzie lajtowy trening tylko ostry przepał rury. Będę!!! Chociażby po to, żeby oblukać Twoją nową Meri Big Grin

I ja muszę czwarty trening z rzędu przeżyć Big Grin A, i przenoszę do treningów szosowych Big Grin Lajtowe to są dla tych leszczy co rekreacyjnie i turystycznie jeżdżą i kanapkę na trasie jedzą Wink

Panowie, kto ma szoskę niech jutro wbija! Big Grin

pOZBig Grinrower
Grzesiek
jak bedzie bezdeszczowo to jestem!
jak mi się sprawy dobrze ułożą, to też wpadnę, żeby miał kto z koła strzelać :-P
Sorki, ale ja jednak odpuszczam. Nogi mam trochę zakatowane, więc będę już odpoczywał przed Mazovią. Udanego treningu Smile
Ja już po :-D, Felek jak zwykle dawał jak cyborg, łyda i udo z tytanu dawały mu 1000% ;-)
Przed zalewem (w Prawiednikach) podczas powrotu złapał nas deszcz. Gdzieś tak do połowy zalewu jak schodziłem ze zmiany to było avs 33 :-)
dst 61.3km

dodam tylko że pojechało nas 3: Felek, Szymek i ja. Czekaliśmy wytrwale do 12:15 niestety nikt więcej się nie zjawił :-(

felek

Żyjąc w błogiej nieświadomości, że będzie to lajtowy trening przyjechałem na góralu, a tu patrzę holden, na kolarzówce Confusedhock: " Na szczęście " reszta ekipy na kolarzówkach się nie pojawiła, bo trochę mi brakowało momentami biegów jak Bartek grzał z górki grubo ponad 50 ;-)
felek to na góralu jeździ jak na kolarzówce Big Grin
Stron: 1 2 3