Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: ODWOŁANE Nałęczów- 10.11.13, g. 9, LKJ
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
damian.s napisał(a):Rowerem wodnym
Wpław oczywiście ;-) .To jest poważna propozycja i alternatywa dla marznącego deszczu :lol:
JuraS napisał(a):Wpław oczywiście ;-)
Jak wpław to wpław, tak tylko myślałem, że skoro to forum rowerowe... :-)

JuraS napisał(a):To jest poważna propozycja i alternatywa dla marznącego deszczu
Bardzo możliwe, że się wybiorę, tylko ja pewnie w trochę późniejszych godzinach. W ubiegłym sezonie jesienno-zimowym chodziłem na UP co weekend, wiosną i latem trochę prawie całkowicie odpuściłem.
Ale myślę, że jeśli kroiłaby się jakaś ustawka basenowa, to można założyć nowy wątek, coby Gosi nie zaśmiecać tematu :-)
Panowie, są inne działy na takie ustawki, proszę mi się tu nie wklejać.

Edytowałam pierwszy post. Uzależniam wszystko od pogody, bo szczerze mówiąc jak dzisiaj wracałam z przychodni i patrzyłam na wszechobecną szarugę, to aż mi się odechciało.
Mówienie dzisiaj jaka będzie pogoda 16-17 to wróżenie z fusów. :-? Szczerze powiedziawszy mam ochotę na te wisienki :-P tylko trzeba będzie naleśników nasmażyć. Gosiu to trzeba by jakąś tajną ustawkę zrobić bo za dużo chętnych się zbierze :lol: .
Tak czy inaczej wygląda na to, że jestem skazany na Nałęczów :mrgreen:
Acha i oczywiście wszelkie inne pomysły, nierowerowe do innego działu :-)
Powiem tak: gdzieś trzeba będzie pojechać. Dla mnie bez żalu może być znów Nałęczów. Jak żabami nie będzie rzucać i nie pojawi się konkurencyjna ustawka to będę
Jurek S napisał(a):Mówienie dzisiaj jaka będzie pogoda 16-17 to wróżenie z fusów.
Niestety Undecided
Yanq napisał(a):Powiem tak: gdzieś trzeba będzie pojechać.
Święte słowa Panie Janku :mrgreen:
Na niedzielę nie zapowiada się mokro więc chętnie wezmę udział Smile

PS. http://www.twojapogoda.pl/polska/lubels ... /godzinowa
A ja już wiem, że w przyszły weekend niedziela u mnie nie wchodzi w grę. Jeżeli więc miałbym robić jakieś kompilacje naleśnikowe z dżemem Gosi to tylko w sobotę. :-P
Optymistyczne założenie, że się wybiorę w przyszłą sobotę :-P

Cieszy mnie, że kilka osób ma ochotę na ten wyjazd do Nałęczowa. Nie pozostaje nic innego jak trzymać kciuki za pogodę.
Stron: 1 2 3