Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Tatry 2013
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Tradycyjnie już któryś raz w listopadowy weekend ekipa rowerowa zamienia się w pieszą i podziwia nasze piękne Tatry. A jakie są ładne to można sobie obejrzeć:

https://picasaweb.google.com/1118587052 ... stopad2013

Tym razem byli:
Renata
Ania
Inga
Karolina
Tomek
Marcin x2
Bart
Holden
i jaSmile
Wyjazd super. Dzięki!
Ale Wam zazdroszczę ! Widzę, że pogodę mieliście super.
Rado napisał(a):Ale Wam zazdroszczę !
Ja też. Może następnym się uda.
Cool... 8-)
Pierwszy,znaczy drugi z ekipy :-P Dzięki Bartku za organizację całego wyjazdu,dzięki Wszystkim za bycie.BYŁO SUPER!!!Widoki,podejścia,zejścia EKSTRA.Czekam na następne takie,nie powiem wtedy NIE DZIĘKUJĘ,powiem jedziecie beze mnie,TAK AKURAT Confusedhock:,jadę.Zadowolony jestem CAŁY.Wesoło było cały czas,nawet jak było nie wesoło na trasie.Humory dopisywały nawet w czasie lekkiego załamania pogody.Zdobyłem tez dwie sprawności dzięki Wam,DZIĘKI WIELKIE :-D A i nie to że mało mi było,dokręciłem jeszcze na osiedlu z pieskiem,znaczy suczką :lol: DOBRZE ŻE JESTEŚCIE :lol: :lol:


P.S.Arku zdjęcia piękne,brakuje mi tylko tych z Kasprowego,nie zgrały się? 8-) mały suchar.
o przepraszam już się poprawiamSmile To jest z Kasprowego:

https://picasaweb.google.com/1118587052 ... 7619959906
Ja również dziękuję za super wyjazd :-)!!! Pogoda trafiła się rewelacyjna, widoki przepiękne, a towarzystwo jak zawsze pomocne, uprzejme i niezawodne :-)! Miło było spędzić z Wami troszkę czasu :-)! Tak samo jak Mani, też nie powiem już klasykiem "Nie, dziękuję" na kolejny wyjazd, bo nauczyłam się odpowiadać "Tak, poproszę" ;-)!... w związku z nowymi znajomościami, może pora na Chicago? :-D

P.s. Bart, brawo za załatwienie śniegu i ciepłej kwatery ;-)!!!

I na koniec Troszkę zdjęć
Piękne zdjęcia,Reni nawet chyba troszkę ładniejsze :-P .
Jurku, zapomniałam Ci napisać, że zgodnie z Twoimi instrukcjami chłopaki opiekowali się mną bardzo dobrze ;-)

A jeśli chodzi o zdjęcia, to żadne nie umywają się do wspomnień ;-)
Wowww, ale mieliście ekstra pogodę!
Potwornie żałuję tego, że nie dałam rady w tym roku do Was dołączyć i poprawę obiecuję.
Z całego serca Wam zazdroszczę! Po twarzach widać, że było kapitalnie, uśmiechy od ucha do ucha, a zdjęcia bajeczne Smile :-)

renania napisał(a):A jeśli chodzi o zdjęcia, to żadne nie umywają się do wspomnień ;-)
Reniu, święte słowa ;-)
Stron: 1 2