Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 16.11.2013, godz. 10.45, Trochę szybsze kółko bis :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Tym razem proponuję od strony północnej Lublina. Start - skrzyż. Spółdzielczości Pracy/Związkowa http://www.gpsies.com/mapOnly.do?fileId ... Leave=true

Mam na to 2 godz. więc to taka trochę szybsza rekreacja :-D . Zapraszam kto ma ochotę, na dłużej nie może, chce jeszcze obiadek w domu zjeść, itd :-P
Gdyby nagle zmieniły się prognozy pogodowe to dam znać co z wyjazdem
Jak tylko nie będę musiał pracować i pogoda pozwoli to podejmuję wyzwanie :-) Jutro do wieczora powinienem się określić
Udanej rekreacji , pamiętajcie czekać na najwolniejszych :!: :-P nie wspomnę , że zdjęcia też by się obejrzało
Prognoza pogody jest dość optymistyczna na sobotę, myślę że uda mi się wygospodarować te 2 godz. i dołączę do ustawki.
TomaS napisał(a):Prognoza pogody jest dość optymistyczna na sobotę, myślę że uda mi się wygospodarować te 2 godz. i dołączę do ustawki.

Pogoda się całkiem optymistyczna zapowiada :-D . Zastanawiam się jeszcze nad kierunkiem jazdy, ale chyba zostanę przy tym jak narysowane. No cóż, nie da się cały czas jechać z wiatrem :-P
Jurek S napisał(a):Zastanawiam się jeszcze nad kierunkiem jazdy, ale chyba zostanę przy tym jak narysowane.
Nigdy bym nie przypuszczał, że ciągnie Cię na lewicę ;-)
Jurek S napisał(a):No cóż, nie da się cały czas jechać z wiatrem
W dobrym towarzystwie nawet go nie zauważysz :mrgreen:
mariobiker napisał(a):(...)
W dobrym towarzystwie nawet go nie zauważysz :mrgreen:

To zależy za kim uda się schować ;-) .

No dobra, gdyby nie regulamin forum to bym Wam napisał co macie ruszyć :-P . Przy takiej pogodzie to żal gdzieś nie pojeździć. Tak wiem, obowiązki i te sprawy :lol:
Jurek S napisał(a):No dobra, gdyby nie regulamin forum to bym Wam napisał co macie ruszyć :-P
Ruszyć się mogą z domu, ruszyć nogą, ruszyć korbą, itp, itd :lol:
Jurek S napisał(a):Przy takiej pogodzie to żal gdzieś nie pojeździć
Obiecuję poprawę, ale na pewno nie na "trochę szybszym kółku bis" :-)
Jakub.P napisał(a):
Jurek S napisał(a):No dobra, gdyby nie regulamin forum to bym Wam napisał co macie ruszyć :-P
Ruszyć się mogą z domu, ruszyć nogą, ruszyć korbą, itp, itd :lol:

No niech i tak będzie Kuba chociaż myślałem o mniej wyrafinowanym zwrocie ;-) . Ale tak podgaduję tylko dlatego, żeby powiedzieć, że aż tak strasznie szybkie to kółko nie będzie. Wychodzi raptem średnia 22km/h. Znam u nas dziewczyny, za którymi bym nie nadążył i dla których to pestka. :-)
Stron: 1 2 3