Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: turystyczne śpiewanie 15.XI.2013, od godz. 19.00, LOITiK
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Lubelski Ośrodek Informacji Turystycznej i Kulturalnej po raz kolejny zaprasza na wspólne śpiewanie piosenek turystycznych, które odbędzie się w piątek 15 listopada od godziny 19.00 w siedzibie LOITiK przy ul. Jezuickiej 1/3 na Starym Mieście. Jak zwykle płomień ogniska zastąpimy blaskiem świec, a przybyłym miłośnikom wędrówek czas umilą gitarzyści znani w lubelskim kręgu turystycznym.
A ja wpadłem na trochę śpiewania. :-D Nie dlatego, że organizuje to moja znajoma, ale taki trochę sentymentalny powrót do klimatów kiedy Przy piwie w karczmie Limanowej

I jeszcze parę zdjęć z tego wydarzenia od Hanki Turystyczne śpiewanie

Gdybyście kiedyś byli w LOITK to możecie spotkać Bożenkę organizatorkę tych spotkań, przemiłą osobę i jak powiecie, że przekazujecie pozdrowienia od Jurka Storczyka to się ciepło do Was uśmiechnie :-D
dla rowerowych wędrowców znajdzie się i ciepła herbatka, kawa, słodkie ciastko (niestety przez mamusię nie pieczone) ;-)
Jurek S napisał(a):I jeszcze parę zdjęć z tego wydarzenia od Hanki Turystyczne śpiewanie
Hmm, chyba Jurku zły link zapodałeś - bo obecnie to otwierają się zdjęcia z wczorajszej ustawki do Zwolenia :-)
damian.s napisał(a):
Jurek S napisał(a):I jeszcze parę zdjęć z tego wydarzenia od Hanki Turystyczne śpiewanie
Hmm, chyba Jurku zły link zapodałeś - bo obecnie to otwierają się zdjęcia z wczorajszej ustawki do Zwolenia :-)

Dzięki za czujność Damianie :-D Ale widać, że ktos czyta. Już poprawiłem. Przy okazji sprawdziłem czy Bożenka wyświetla się prawidłowo. :-)
Jurek S napisał(a):Przy okazji sprawdziłem czy Bożenka wyświetla się prawidłowo.
Bożenka od razu wyświetlała się prawidłowo :-P .
W styczniu będzie kolejne spotkanie. Nie omieszkam przypomnieć :-D
Naprawdę fajne klimaty.