Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Cwaniactwo na allegro
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Ktoś wygrał i kupił 2 dni temu fajny rowerek Trek na tej aukcji za 1325 zł,
http://allegro.pl/item726442412_trek_bcm.html

nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie wystawił aukcji z kupionym co dopiero rowerem za 2000zł: http://allegro.pl/item732308590_tanio_t ... kraow.html

Jest wolny rynek i można takie rzeczy robić, ale jest to mocno niesmaczne.
No tak, no pewnie cwaniactwo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Kupił taniej i chce sprzedać drożej.
Powiem Ci więcej, on chce na tym jeszcze zarobić :!: :!: :!:
Z takim pojmowaniem handlu to wszyscy grający na GPW są banda cwaniaków.
Uuuu, jestem pod wrażeniem :lol: :lol: :lol:
Do tego rower pewnie kradziony. Zero wzmianki o osprzęcie - jedynie podany model. Widać, że sprzedający nie zna się na rowerach, a może po prostu się spieszył - nie wiadomo.

Po drugie, nie zdziwiłbym się jakby się okazało, że "kupujący" to wspólnik, który "kupił" rower, bo obaj oczekiwali większej ceny.
A ja tam nie uważam że to jest jakieś nieetyczne czy cwane. Ot biznes to biznes i przyznam że sam bym tak zrobił bez najmniejszego wahania. Poza tym wszyscy wiemy, że ten rower był wart więcej niż 1325pln czy ile tam byłoWink Co do dokumentow zaraz wyślę z ciekawości zapytanie do sprzedającego..
Z opisu fakt można sie nie znac, ale kupujac taki sprzęt człowiek sie zna na tym. Nie jest to byle co, a wygląda jak by był z kradzieży.
obczajcie że sprzedawał to ten sam gość, więc pewnie ktoś wylicytował ale sie rozmyślił i olał gościa i gość sprzedaje jeszcze raz
easyrider napisał(a):obczajcie że sprzedawał to ten sam gość, więc pewnie ktoś wylicytował ale sie rozmyślił i olał gościa i gość sprzedaje jeszcze raz
To nie jest ta sama osoba. Musiałeś źle spojrzeć.

Aukcja poprzednia:
Sprzedający holendernh (1)

Aukcja aktualna:
Sprzedający TomekKRK4
sory, rzeczywiście żle spojrzałem
hm zapytałem o przebieg, rok zakupu i dokumenty. Odpowiedź:

Cytat:Witam rower jest 2007 roku papierów niema hyba na niego bo zagubiłem je przy remonćie rower jest w stanie idealnym wygląda jak nowy i malo co na nim jeżdzilem nawed niewiem czy ma zrobione 30 km Pozdrawiam

Kurde wygląda na to, że ten rower jest lewy, albo koleś kombinuje coś podbijając ceny na własnych aukcjach.. Zostało 4h do końca aukcji, jak myślicie, trzebaby to chyba zgłosić do allegro, nie?
PS. Co to za ortografia?;-o
Taa a mi nic nie odpowiedział . Lewy ale cóż
Stron: 1 2