Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 15.12.2013, godz. 14:30, LKJ
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
A witam wszystkich serdecznie.

Zapraszam, równie serdecznie jak witam, na ustawkę, godzina taka, żeby każdy mógł się wyspać, pójść na sumę, spożyć niedzielny obiad i bez drzemki poobiedniej, troszeczkę poruszać się, a przecież większość wie - ruch to zdrowie, a to forum - sportowe.

Trasa?, nie wiem, pojedźcie sobie może do Radawca, a nuż widelec, jaki samolot będzie leciał, może zobaczycie jak w helikopterze śmigło się kręci, naprawdę nie wiem.

Mnie jutro nie będzie, akurat w niedzielę wypada ostry trening siłowy, klata + bic, 2 wyciskania: płasko, skos i rozpiętki, nastepnie bic, tylko co ja wam będę opowiadaj, jak z tego forum, baze kumają chyba tylko holden i Irek.
Ale wy jedźcie sobie.
Proszę tylko nie zadawać głupich pytań, dystans? tyle co do Radawca i z powrotem, kto jeździ dla statystyk, niech sobie dokręci do poczucia satysfakcji, tempo? dostosowane do najwolniejszego trzepaka niedzielnego.
Aha, pojedźcie sobie asfaltem, gdyż w terenie możecie upierdaczyć się, a to przeceiż niedziela - hellou.


Także tak, serdecznie zapraszam.
Ja niestety odpadam, pozdrower Wink Aa, w ogóle to w którym miejscu przy LKJ? :mrgreen:
Mnie też nie będzie, niestety za późno przeczytałem, rower niegotowy a do LKJ mam pewnie z 7h rowerem szosą miedzystanową.
Tak więc szerokości i przyczepności mobilki :!:
Kurczę, a tak się ucieszyłem kiedy zobaczyłem zajawkę. Niestety tę niedzielę mam zajętą. Tak, że miłego kręcenia :mrgreen:
O której planowany powrót? :-P
mraugorzata napisał(a):O której planowany powrót?
Powrót planowany przed wyjazdem :mrgreen: .
Bart, ale nic straconego. Może uda mi się w przyszłym roku zrobić taki wyjazd dla dzieci, tak że tego, zapraszam :lol:[Obrazek: IMG_0055.JPG]
Jest zainteresowanie, bardzo ładnie,
wróćcie sobie najlepiej przed zmrokiem, w ogóle teraz coś pada, ni to deszcz, ni śnieg, ale ustawki nie odwołuje.

Nic straconego? cieszą mnie Jurku słowa Twe, chyba jako jeden z ostatnich wierzysz, że będzie coś z tego.
Bart napisał(a):Jest zainteresowanie, bardzo ładnie,

wróćcie sobie najlepiej przed zmrokiem
Dzięki wszystkim za miłą wycieczkę :mrgreen: ,szczególne podziękowania dla kierownika za dodatkowe atrakcje w postaci przelotu szybowcem :-P .Było super :lol: .Powrót zgodnie z planem ,tzn. przed wyjazdem :-P .
JuraS napisał(a):Dzięki wszystkim za miłą wycieczkę ,szczególne podziękowania dla kierownika za dodatkowe atrakcje w postaci przelotu szybowcem .Było super .Powrót zgodnie z planem ,tzn. przed wyjazdem
To dopiero była wirtualna ustawka :-P
Stron: 1 2