Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Prelegent na slajdowisko poszukiwany
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Hej

Tak wyszło, że osoba na najbliższe slajdowisko (4 stycznia) się wykruszyła i jeśli do jutra nie znajdziemy kogoś, kto by mógł przedstawić jakąś ciekawą wyprawę i pokazać fajne fotki to raczej trzeba będzie odpuścić i kolejne slajdy będą dopiero 18 stycznia. Mam umówione kolejne trzy slajdowiska (18 sty, 1 lut i 15 lut - każde z innego kontynentu), ale na najbliższe nijak nie mogę nic wymyślić. Pomożecie? ;D Proszę o kontakt przez PW.
Grzegorz ja mam pomysł "powstanie RL" Proponuję abyś wybrał slajdy i opowiedział historię pierwszych naszych wyjazdów twoich fochów itp. :mrgreen:
Tak, już widzę te tłumy w Księżycowej. Pewnie byłyby trzy osoby: ja i jeszcze dwoje ludzi, którzy po prostu przyszli na piwo Wink
KermitOZ napisał(a):Tak, już widzę te tłumy w Księżycowej. Pewnie byłyby trzy osoby: ja i jeszcze dwoje ludzi, którzy po prostu przyszli na piwo Wink

Nie bądź taki skromny
Masz celną ripostę więc nawet może ja bym przyszedł :-P
ArtiArt napisał(a):Masz celną ripostę
Panie, nieładnie Wink
Grzesiek ale to nie jest taki głupi pomysł, trzeba by poszukać fajnych fotek z poprzednich lat i na pewno coś ciekawego by się znalazło, a do tego były by to osoby które znamy więc i na slajdowisko pewnie by przyszły. Była całą masa wspólnych wyjazdów zaczynając od tych kilkuosobowych na początku aż po "wielkie Jurkowe watahy Smile " w czasach obecnych...przemyśl to. Myślę że temat jest do ogarnięcia!
To jest dobry pomysł. :-D On się już pojawiał wcześniej. Kiedyś myślałem, żeby na 5-lecie RL z zaproszonymi gośćmi zrobić taką prezentację. Ale to olbrzymia praca bo działo się tak wiele i ktoś musiałby dobrze nad tym posiedzieć, aby z tego gigantycznego materiału wybrać to co najważniejsze, a równocześnie atrakcyjne. Kiedyś zrobiłem taką próbę z 2009 rokiem, ale to tylko jeden rok.
http://picasaweb.google.com/Jerzy.Storc ... ad2009Roku
Ja mogę coś takiego zrobić, bardzo chętnie, kwestia żeby było zainteresowanie. No i oczywiście nie na teraz, myślę, że na ostatnie slajdowisko w tym sezonie to byłoby dobre podsumowanie. Robiłem zresztą podobne slajdowisko 2 lata temu na 3-lecie, więc jakiś punkt wyjścia już jest Smile

A na najbliższe slajdowisko zgłosił się Aleksander W., tylko myślimy jeszcze którą wyprawę zrobić Big Grin Więcej info wieczorem.
KermitOZ napisał(a):Ja mogę coś takiego zrobić, bardzo chętnie, kwestia żeby było zainteresowanie.
Zainteresowanie będzie :mrgreen: a przy okazji miło będzie przypomnieć sobie co wydarzyło się w RL przez te pięć lat ;-)
ja wyprosiłam sobie wolny wieczór w sobotę więc kleć to slajdowisko i nie gadaj Smile
Stron: 1 2