Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 01.01.2014, godz. 11.00, Lukoil Jana Pawła II
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Jako się rzekło proponuję wszystkim, którzy nie będą zbyt intensywnie ;-) witać Nowego Roku rozpoczęcie (kontynuację) nowego sezonu rowerowego małą lampką szampana (wino musujące :-P ) w Nałęczowie. Myślę, że w okolicach 15 powinniśmy wrócić. A może staniemy sobie w Wojciechowie, tam przy baszcie jest takie fajne miejsce. Zobaczymy.
Jurek a co ty ustawki robisz tak skoro świt? Daj żyć :-P
ArtiArt napisał(a):Jurek a co ty ustawki robisz tak skoro świt? Daj żyć :-P
Toż to środek dnia :-D . Jeszcze mi został taki nawyk czy to zwykły dzień, sobota, czy niedziela wstaję o 6.00.
Ale można by zrobić coś bliższego i wtedy na 11.00.
http://www.gpsies.com/mapOnly.do?fileId ... Leave=true
Co Wy tak z tym Nałęczowem? :-P Tylko Nałęczów i Nałęczów.
Jurek być w Wojciechowie i nie być w Nałęczowie toż to grzech. Rzut beretem. Jak bym mógł jeździć to bym pojechał i tu i tu Smile
Jedzie sięSmile
Ostatnio kierowałem się na Nałęczów,ale na Garbów mnie poniosło :p
Jurek S napisał(a):A może staniemy sobie w Wojciechowie, tam przy baszcie jest takie fajne miejsce. Zobaczymy.

Pewnie to to miejsce..
[Obrazek: 2013-07-21_15_11_53.jpg]
[Obrazek: 2013-07-21_15_11_32.jpg]

Aż mi się coś robi że nie mogę z Wami jechać. Ale mam tylko dwa biegi i umówioną audiencję na Wierzbowej po Nowym Roku. Róbcie fotki to choć popatrzę
Jakub.P napisał(a):Jurek być w Wojciechowie i nie być w Nałęczowie toż to grzech.
W Wojciechowie w tym roku byłem spokojnie kilkadziesiąt razy, w Nałęczowie kilka. Taki ze mnie grzesznik Big Grin
Jurek S napisał(a):rozpoczęcie (kontynuację) nowego sezonu rowerowego małą lampką szampana (wino musujące )
Proszę wychylić lampkę (niekoniecznie szampana :-P ) za JuraSa i mnie. Niestety my musimy iść do pracy :-(
Ex Driver napisał(a):
Jurek S napisał(a):A może staniemy sobie w Wojciechowie, tam przy baszcie jest takie fajne miejsce. Zobaczymy.

Pewnie to to miejsce..
Obrazek
(...)

Jeżeli to jest to miejsce za basztą to rzeczywiście się postarali. Bo jak ostatnio byłem to nie było tak ładnie.
Stron: 1 2 3 4