Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Rower na XT oddam za pół darmo
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, w styczniu wyjeżdzam za granice na dłuższy czas i nie bede użytkował swojego roweru dlatego zalezy mi na szybkiej sprzedaży. Rower jest w bardzo dobrym stanie na fajnym osprzęcie oddam za śmieszne pięniądze. Ta cena już nie podlega żadnym negocjacjom.

Rower XT - ogłoszenie
Niezła opcja, ja tylko nieśmiało napiszę, że to nie jest "rower na XT", a rower z przerzutkami XT, a to zaledwie dwa komponenty XT w całym osprzęcie Wink
KermitOZ napisał(a):że to nie jest "rower na XT", a rower z przerzutkami XT
W dodatku już troszkę wiekowymi (przerzutka tylna: Shimano Deore Rd-m 750 seria XT) to chyba rocznik 2004/2005 ;-)
Akurat te stare są lepsze od nowych, bo trwalsze Wink
Full opcja bez skóry i klimy Wink
Wszystko co starsze, jest lepsze...,
będąc młodym kawalerem, duży fiat odmówił mi posłuszeństwa...,
zadzwoniłem po wujka Arrow przyjechał Arrow rozebrał gażnik Arrow przeczyścił Arrow i tylko jeden wielki świst był...., a teraz te nowe auta.., no ale chyba zjechałem z tematu.

Wracając...
gdybym sam nie jeżdził na XT-q, kupiłbym, a nastepnie - jeżdziłbym.
Kiedyś jeżdziłem na Alivio, ale wjechałem w pole pełne mleczy.... https://www.dropbox.com/s/xe9je1gx04sx9q0/P1050923.JPG
Tak czy inaczej rowerek fajny tylko oponki bym sobie zmienił jak na moje jazdy :-D
to Panowie kupujcie Smile a na wiosne sprzedacie z zyskiem Smile ja niestety nie mam takiej mozliwosci
Takiego sprzętu się nie sprzedaje ;-) Od 3 lat jestem szczęśliwym posiadaczem Nakamury i zostawię ją dla potomności. Koleś płakał jak mi sprzedawał. Rowery szybkie i niezawodne. jak do tej pory z awarii miałem to samo co Bart tyle że mlecze wkręciły się w przednią przerzutkę :mrgreen:
ja jestem bardzo zadowolony z tego roweru ale wyjeżdzam na dosyć dłuższy czas za granice i i nie chcialbym zostawiać roweru w piwnicy, a tym bardziej że nikt go nie bedzie użytkował przez najbliższe kilka lat wiec wole sprzedać żeby ktoś inny dobrze sporzytkował ten rower Big Grin
Tak się składa, że będę kupował górala niedługo i przeglądam w tej chwili wszystkie oferty, także rowerów używanych, więc może moje ustalenia komuś, do czegoś się przydadzą. Dane pochodzą ze źródeł internetowych więc proszę traktować je z przymrużeniem oka.

Rower Nakamura Comp XT produkowano w latach 1999 - 2003, w 2007 roku był oferowany w promocji, w sieci sklepów Intersport w cenie 1399 zł z dwoma przerzutkami XT, reszta osprzętu nieistotna, zresztą stąd w nazwie roweru wzięło się oznaczenie XT.

Na podstawie przeczytanych ostatnio ogłoszeń odnośnie sprzedaży rowerów dla zabawy skomponowałem takie oto kopyto ogłoszenia. Wszelkie podobieństwo osób, faktów i zdań w przedmiotowym tekście jest czysto przypadkowe. Jednocześnie tekst postu nie ma na celu poniżenia ani ośmieszenia kogokolwiek. Jeśli jednak ktoś poczułby się nim urażony z góry przepraszam.

"Oddam rower za pół darmo. W ostatnim czasie rower został rozłożony na części, wszystko zostało wyczyszczone, nasmarowane, a niektóre elementy nawet wymienione. Wszystko sztywno skręcone, brak luzów. W rowerze nie ma nic co jest zbędne, zdjąłem też przednią przerzutkę i hamulec bo ich nie używałem i miałem zmieniać korbę na jeden blat. Jak ktoś chce to dorzucę manetkę i klamkę. Rower jest dość lekki, waży ok. 12kg. Nowy rower przy takiej wadze to wydatek ok. 4 tys zł. Poprzedni właściciel sprzedawał mi go ze łzami w oczach. Pomimo wieku rower sprawuje się naprawdę znakomicie. Stary osprzęt Shimano, gdy się o niego zadba działa lepiej niż niejedna nowa część rowerowa. "

Sorry za OT