Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 04.01.2014, godz.10.00, LKJ Kiełczewice
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Mam dwa warianty na ten dzień. Pierwszy trochę krótszy, ale z domieszką terenu. To taki standard, który już nie raz rozbiliśmy
http://www.gpsies.com/mapOnly.do?fileId ... Leave=true
Dystans 58km. Ten teren nie jest taki straszny bo jest tam sporo szutrowych dróg i bardzo przyjemnie się jedzie.
I drugi wariant:
http://www.gpsies.com/mapOnly.do?fileId ... Leave=true
Dystans 67km, szosa.
Nastawiam się na ten pierwszy przy założeniu, że nie będzie padać do czasu wyjazdu.
Propozycja to dla jeżdżących na rowerach :-D . Wszelkie piecuchy, marudy, malkontenci i wyglądający zimy zostają w domu :-P

Jeszcze co do terminu. Wg prognoz na dzisiaj lepiej by było pojechać w sobotę lub poniedziałek. W niedzielę zapowiadają jakieś deszcze. Więc może wstępnie przymierzajmy się na sobotę bo w poniedziałek ustawka Mariusza.
Jurek S napisał(a):Wg prognoz na dzisiaj lepiej by było pojechać w sobotę
Jeśli zdecydujecie się na sobotę, postaram się do Was dołączyć gdzieś na trasie :mrgreen:
W sobotę chyba nawet bym mógł więc wstępnie się dołączam :-)
Chociaż mam 25km do miejsca ustawki w jedną stronę, to w przypadku wersji w sobotę i tylko asfaltem bym się podłączył. Fajnie jakby się udało podjąć decyzję kiedy i którędy do jutra do 18:00, bo muszę sobie zastępstwo załatwić.
Wobec takich deklaracji to nic innego tylko robimy w sobotę i wersję szosową. Tak naprawdę to chciałem ją robić bo jeden odcinek między Kiełczewicami a Bychawą będzie dla mnie nowy.
Janek, trzecie podejście :-D , nie zgub mi się tym razem. :-P

Doomy napisał(a):Chociaż mam 25km do miejsca ustawki w jedną stronę, (...).
A skądże będziesz dojeżdżał? Może bliżej będzie Ci gdzieś po drodze?
Będę jechał od Wojciechowa. Do LKJ mam 22 km do skrzyżowania Cienistej z Osmolicką 25 km więc albo LKJ albo powyższe skrzyżowanie. Z LKJ do skrzyżowania jest na oko jakieś 9 km, więc w sumie przejechałbym 12 km mniej w obie strony. Czyli :-) reasumując cała trasa wyszłaby dla mnie nie 111 km a tylko 99 km :-P .
Doomy napisał(a):Będę jechał od Wojciechowa. Do LKJ mam 22 km do skrzyżowania Cienistej z Osmolicką 25 km więc albo LKJ albo powyższe skrzyżowanie.
Albo Bełżyce - Niedrzwica - Osmolice
Do Osmolic Pierwszych mam prawie 29 km, więc ta wersja też może być, a cała trasa wyszłaby mi wtedy coś koło 95 km. Zabrać Cię po drodze :-)
Doomy napisał(a):Zabrać Cię po drodze
Będzie mi miło :-)
To, o której godzinie mam być w sobotę w Niedrzwicy przy skręcie Bychawska/Piaskowa żebyśmy ich nie zgubili?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7