Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Gatki na rowerek
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Planuję kupić galoty na mój rower, bo nie daje rady wysiedzieć na nim dłużej i po 2 godzinach jazdy robi się piekło dla 4 liter. Wykombinowałem sobie takie gatki z wkładką coolmax. Oczywiście o odzieży rowerowej mam marne pojęcie stąd ten temat :-).

Gatki
Doomy napisał(a):Gatki
I będzie Pan z nich zadowolony ;-)
Nie zapomnij , że w tej kwestii bardzo ważna jest odpowiednia bielizna , a w zasadzie jej brak :mrgreen:
piotr73 napisał(a):Nie zapomnij , że w tej kwestii bardzo ważna jest odpowiednia bielizna , a w zasadzie jej brak :mrgreen:

haha tyle to wiem :-P . Przejrzałem dostępne wątki na forum pod katem spodenek kolarskich i firmy rogelli ale wszystko to były stare tematy z 2010. Niektórzy pisali, że się trochę mechaciły, ale było też parę pozytywnych zdań. Prezes poleca biemme, ale wrzuciłem w net i wyszło, że w Polsce mało firm tym handluje, a jak już mają to albo S albo XXXL. A jak mają coś w rozsądnym rozmiarze to cena gniecie :-) . Od tamtej pory (2010) rogelli zmieniło materiał na niemechacący się, więć spróbuję i za jednym zamachem kupię 3/4 na lato. Dzięki za feedback.
Ja jeszcze podrzucę spodnie Stanteks , drugi sezon latam i ok, a te roggeli sprawdź cenowo w mikesport.pl. Na lato 3/4 to wg mnie średni pomysł ;-) , czemu nie krótkie z lepszą wkładką niż coolmax?
O dzięki fajny sklepik :-) i taniej. To z jaka wkładką szukać jeśli można dopytać?
Doomy napisał(a):O dzięki fajny sklepik :-) i taniej. To z jaka wkładką szukać jeśli można dopytać?

HT-90 , LaFonte uważam, że będą lepsze niż coolmax , mam w swoim zestawie rogelli lugo
o TE , ale z wkładki nie jestem zadowolony.
Nie wiem jaką wkładkę zastosowali w naszych forumowych gaciach (rzut z tamtego roku), ale bardzo sobie je chwalę.
Może koło lutego/marca ruszą zamówienia na te stroje , także możesz wziąć to pod uwagę.
Oki serdeczne dzięki za pomoc siedzę już 3 godzinę latam po sklepach i forach i chyba jednak wezmę długie vezuvio z la fonte, a krótkie z HT 90.
Jeśli chodzi o Biemme to możesz odwiedzić BikeBoysów (teraz na Głębokiej). W ubiegłym sezonie kupiłem takie u nich w dobrej cenie, z naprawdę wygodną wkładką Smile
Mają chyba też Rogelli.
Większość pewnie na zamówienie.
Będąc przy Rogelli, czy ktoś z Was używa może spodenek letnich lub koszulki z serii USCIO?
Ciekawy jestem jak wygląda tu oddychalność w tym konkretnie modelu.
Stron: 1 2