Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Stojaki dla czekających na światło
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
No proszę, jak to "holendersko" w temacie rowerów nam się robi w Lublinie :-P

http://www.mmlublin.pl/469853/2014/1/10 ... egory=news

Żeby tak jeszcze w innych kwestiach dotyczących infrastruktury sięgano tak chętnie po sprawdzone wzorce z zachodu...
Duńczycy wpadli na podobny pomysł http://www.zm.org.pl/img/img.114/kopenh ... r-5551.jpg a tam gdzie nie ma podpórek przy skrzyżowaniach krawężnik jest z cięty pod kątem 45 stopni aby wygodniej było o niego oprzeć stopę.
Komentarz z propozycją McDrive'a przy przejeździe miażdży :-D
Ja zaplułem świeżo wyczyszczony monitor jak dobrnąłem do końca ww. komentarza:
Cytat:Ach i koniecznie alkomat w plecaku.Celem potwierdzenia trzeźwości przed jazdą np: z zalewu

maYkel

Całkowity i niepotrzebny zbytek. Stójkę ćwiczyć jeden z drugim!
maYkel napisał(a):Całkowity i niepotrzebny zbytek. Stójkę ćwiczyć jeden z drugim!
Niestety, ale się zgadzam, w d... się poprzewracało! Tak to jest jak się wydaje nieswoje pieniądze, że już o szpetności tych urządzeń nie wspomnę.
KermitOZ napisał(a):że już o szpetności tych urządzeń nie wspomnę.
Grzegorzu, nie denerwuj się!
Przyjdzie taki czas, kiedy miłościwie nam nam panujący (i ci miłościwi, którzy nie są nam panujący, ale bardzo by chcieli takimi być) ozdobią stojaki jak należy ;-) Tylko poczekajmy na najbliższą kampanię wyborczą i zrobi się kolorowo :->
A potem przyjedzie Gugiel i nam to wszystko znowu uwieczni na zdjęciach Google Earth Big Grin

maYkel

Ja bym jeszcze pomalował te barierki na biało-czerwono odblaskową farbą. To zwiększy bezpieczeństwo rowerzysty co najmniej o 46%. Cieszę się, że państwo o mnie dba.
A tak swoją drogą to spotkaliście się kiedyś z taką kontrolą trzeźwości na ścieżce? Jak wiadmo nad zalewem są bary w sezonie, a co gasi tak dobrze pragnienie jak .... i tu zaczynam powoli dostrzegać sens tych podpórek :-P
Stron: 1 2 3 4