Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 07.09.2009 godz. 12:00 LKJ
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Zapraszam na naprawdę lajtową ustawkę w poniedziałek o godz 12:00 pod LKJ.

Trasa standardowa z małymi urozmaiceniami.
Będzie: kostka, ścieżki, drogi leśne, asfalt, miejscami możliwe trochę błota i żwiru.

Jedziemy ścieżką rowerową w kierunku zalewu, następnie jedziemy lasem po wschodniej stronie zalewu. Na ulicy Grzybowej robimy małe kółko z przejazdem wzdłuż zakola zalewu.
Wracamy na ulicę Grzybową, po czy skręcamy w Cienistą i kierujemy się na wiadukt nad Bystrzycą (5-minutowy postój). Z ul Cienistej skręcamy w ul. Krężnicką, tam będzie mały sklepik, jakby ktoś chciał coś kupić na drogę. Dalej skręcamy w prawo, przejeżdżamy przez tory, po czym kierujemy się ul. Tęczową cały czas wzdłuż torów kolejowych do ul. Lipskiej. Ul. Lipską docieramy do granic Starego Lasu. Jedziemy granicami lasu, po czym na ul. Stary Gaj wjeżdżamy do lasu. W końcowym odcinku leśnym będzie bardzo szybki zjazd ( należy zachować odstępy z przodu i z tyłu). Po wyjeździe z lasu przenosimy rowery przez tory i jedziemy w lewo ulicą Węglinek. Po przejechaniu kilkuset metrów skręcamy w prawo i kierujemy się Bełżycką w stronę Kraśnickiej. Dalej Kozubczyzna, Marynin, Radawiec Duży, Radawiec Mały, Tereszyn i powrót na Kraśnicką. Jedziemy chwilę żużlówką wzdłuż Kraśnickiej, po czy skręcamy na nową ścieżkę rowerowej na ul. Jana Pawła, gdzie czeka nas przyjemny zjazd w dół ;-) . Rozstajemy sie na skrzyżowaniu Jana Pawła / Nadbystrzycka.

MAPA Z TRASĄ PRZEJAZDU

Zaznaczam, że trasa, może minimalnie ulec zmianie, gdyby okazało się, że jakaś droga jest nieprzejezdna, lub wyszły na jaw jakieś błędy na mapie.

Tempo rekreacyjne 15-20km/h, żaden lajtowy trening, tylko spokojna jazda :!:
Będzie kilka postojów, m.in w Radawcu przy lotnisku. Jeżeli kogoś rozbolałyby nogi, będzie miał gorszy dzień, słabiej się poczuje, ma obowiązek natychmiastowego zgłoszenia tego - zwolnimy bardziej, zatrzymamy się, lub wezwiemy pomoc.

Jeżeli ktoś posiada kask, proszony jest o nałożenie go na ustawkę.

Na jutro zapowiadają ładną pogodę. Jedziemy tylko przy dobrej pogodzie.

Dystans: ok 50km

Powrót o godzinie ok 15:00-15:30

Na chwilę obecną jadę ja, Arczi10 oraz prawdopodobnie Michał.
Ja bym chętnie pojechał (szczególnie że będzie lekko jak na mój FR rower) ale nie wiem czy znajdę czas, jak znajdę to na pewno będę.
Postaram się być. Zapowiada się ciekawa wycieczka.
UWAGA. Po konsultacjach trasa została wydłużona do 50km ;-) .
o kurde, powinienem dać rade skoro tempo rekreacyjne
macrainbow - chciałeś mapkę, oto ona: http://www.bikemap.net/route/305964
patkos napisał(a):macrainbow - chciałeś mapkę, oto ona: http://www.bikemap.net/route/305964

hehe ale szybko odpisałeś, już zmieniłem post bo się sam zorientowałem.
Będzie kilka dłuższych postojów, jakieś sklepy po drodze, tempo mocno średnie, możesz jechać na przodzie i dyktować tempo grupie. Pozdrawiam
BędęSmile
Wszyscy wrócili cali i zdrowi Smile

Jechaliśmy w szóstkę: ja, Artur, Michał, dwóch Pawłów oraz Mariusz.

Trasa wyszła bardzo urozmaicona, było praktycznie wszystko, każdy rodzaj nawierzchni.
Troszeczkę zmieniliśmy zaplanowaną drogę. Żeby nie jechać głównymi drogami w kierunku Radawca, pojechaliśmy przez Stasin. W drodze powrotnej za to zamiast wracać przez Jana Pawła od Kraśnickiej, zjechaliśmy sobie ul. Węglinek.

Wyszło nam 52-53km ;-) .

Dzięki za wspólną jazdę.
Stron: 1 2