Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Urodziny Prezesa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Wiadomo...
Najgrzeczniejszy... wyrozumiały... idol nastolatek... ulubieniec forumowiczów... :mrgreen:
Chciałbyś... :-P
Ale tego też Ci życzę :-D
Przede wszystkim jednak mocy i zdrowia Abyś mógł realizować wszystkie marzenia.
Te, które znamy... i te, o których nam jeszcze nie powiedziałeś.
Również w życiu osobistym.
Sto lat i dłużej Grzegorz :-D
W naszym towarzystwie... wytrzymamy... :-D
Zdrowia, wielu sukcesów i spełnienia marzeń ;-) I oby na pułkach zabrakło Ci miejsca na trofea :mrgreen:
Grzegorz - serdeczne życzenia zdrowia, spełnienia marzeń, samych trafnych decyzji w przewodzeniu RL ;-) , wielu sukcesów sportowych i prywatnych, i mnóstwa powodów do uśmiechu :mrgreen:



Łubu dubu, łubu dubu - niech nam żyje prezes naszego klubu! Niech żyje nam!!!

- to byłem ja Jarząbek Wacław
Wszystkiego najlepszego Panie Prezesie. :-) Grzegorzu zdrowia, sukcesów w pracy, w życiu osobistym, spełnienia marzeń i tytułu Mistrza Polski w maratonach---- jeśli taki istnieje. :-)
Zdrowia ,szczęścia duuuużo Stravy,oraz dużo dobrej strawy po każdym treninguSmile
Jeden Prezes,dwa wątki urodzinowe,trzy rowery,cztery konkurencje,pięć lat Rowerowego Lublina ;-) .Zdrowia,pomyślności i niech moc będzie z Tobą Grzegorzu :-> .
Niech żyje Prezes nam sto lat Smile
Wszystkiego najjjjjjjlepszego!!! Oby życie zaskakiwało Cię jedynie w sposób pozytywny i przyjemny, a zdrówko niech pozwala na realizację celów i marzeń :-)! 100 lat!
Najlepszego i dużo zdrowia, a jak będzie zdrowie to będzie i jazda :evil: !
darist napisał(a):Najgrzeczniejszy... wyrozumiały... idol nastolatek... ulubieniec forumowiczów... :mrgreen:
Chciałbyś... :-P
Ale tego też Ci życzę :-D
Hmm, co do ulubieńca forumowiczów to myślałem, że już się spełniło Wink a nastolatki zapraszam na pw, żeby się nam wątek za bardzo nie rozrósł ;-)
darist napisał(a):W naszym towarzystwie... wytrzymamy... :-D
Haha, to się okaże Wink

Dzięki wszystkim za życzenia Smile
Stron: 1 2