Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: [13.09] Kielce - MTB Cross Maraton
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam

13 września ostatnie zawody w tym roku w tzw. "Lidze Świętokrzyskiej". Zapowiada się fajne ściganie, bo pewnie będzie trochę hopek Smile Trzeba zorientować teren przed przyszłym sezonem Big Grin Jeśli kasę przeleje się na dwa dni przed maratonem to opłata wynosi 40zł, daleko nie jest, więc warto pojechać Smile Więcej szczegółów na stronie organizatora: http://www.mtbcrossmaraton.pl/

Na wyjazd oprócz mnie chętny jest Branio, który bierze auto i ma jeszcze jedno miejsce.

Zapraszamy Smile
Ja też się tam wybieram.
Planowałem jechać swoim samochodem, więc jak się znajdzie jeszcze kilku chętnych to z transportem problemów nie powinno być.
Karcer napisał(a):Ja też się tam wybieram.
Planowałem jechać swoim samochodem, więc jak się znajdzie jeszcze kilku chętnych to z transportem problemów nie powinno być.
Wstępnie piszę się na ten wyjazd. Jak by się coś zmieniło to dam cynk.
Ponieważ słabo namawiałem KermitOZa do startu GIGA w Józefowie ;-) to może teraz w ramach zadośćuczynienia wyręczę go w apelu :-P :

Panie i Panowie, podczas rejestracji na stronie mtbcrossmaraton wybierajcie drużynę www.RowerowyLublin.org
Kurcze propozycja wyjazdu na ten maraton całkiem ciekawie brzmi, i pewnie bym pojechał, gdyby nie jedno spotkanie, które mam zaplanowane na tą niedziele. No chyba że z mojego spotkanie niedzielnego nic nie wyjdzie, to wtedy bym pojechał na maratonSmile
Witam
I się zdecydowałem jechać na ten MaratonSmile)
Teraz tylko powiedzie mi czy się znajdzie u kogoś jakieś wolne miejsce dla mnie i dla mojego roweru?.


Pozdrawiam
Przemek
Z tego co widzę, to jest 5 chętnych i dwa samochody więc nie powinno być kłopotu z transportem.
U mnie wszystkie miejsca już zaklepane: biorę KermitOZa i jego kumpla.
U mnie wciąż jest miejsce, nawet dwa.
Pojechałbym z wami chłopaki ,ale szkoła i $ grają duża rolę ;/ więc niestety odpadam Sad Pokażcie ,że RL ma mocną ekipę Smile Powodzonka ! ;]
Stron: 1 2