Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Części do Shimano
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy istnieje w Lublinie jakiś punkt sprzedaży części zamiennych do Shimano?.
A konkretnie, chodzi o części do przedniej piasty z dynamem typ DH-3N30,tj konusy z osłoną ebonitową i inne.
Inżynieria Rowerowa, Rusałka
Jakub.P w tej inżynierii rowerowej to jacy zakręceni goście pracują.
Byłem tam w piątek i jeden ze sprzedających mówi mi że dana część jest na stanie za 28 zł,powiedziałem,że przyjdę jutro bo dziś nie mam tyle kasy.
Okazało się,jak byłem następnego dnia, to inny gościu mówi mi,że takiej części nie ma i nie było u nas na stanie i trzeba taka część zamówić,zdziwiłem się to bardzo,bo jakby nie było to sama nazwa punktu sprzedaży powinna mówić o wyspecjalizowanej obsłudze a trafiłem na niekompetentnych w tym fachu sprzedawców.
Natomiast z zakupem części,których nie mogłem dostać w inżynierii, nie miałem problemu w Meridzie przy ul.Związkowej.
To mamy dwie różne opinie o tym sklepie Smile
Zdzisław napisał(a):Natomiast z zakupem części,których nie mogłem dostać w inżynierii, nie miałem problemu w Meridzie przy ul.Związkowej.
A w dodatku miałeś dużo bliżej :-)
Jakub.P napisał(a):To mamy dwie różne opinie o tym sklepie Smile
A to chyba normalne w naszym kraju :-P
W Inżynierii trwa remont (powiększyli sklep), a do tego chaos związany z wyścigiem trenażerowym, co ich trochę usprawiedliwia, ale oczywiście nie do końca, bo mimo wszystko powinni takie rzeczy ogarniać. W każdym razie proponuję dać im drugą szansę, a konkrety ustalać z właścicielem Smile