Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Lubelski EuroMajdan Kulturalny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Powyższy cytat akurat imho nie ma związku z całą sprawą, ot trafiła się hołota, taka jak wszędzie, u nas także, a że przy okazji wydarzeń "majdanowych" no to "sorry", takie akurat były okoliczności. Ale nijak się to ma do interesów Polski w związku z sytuacją polityczną Ukrainy.
Tu nie chodzi o UE na UA. To tylko pretekst. Wywołać burdy, zamieszki, stworzyć okazję do spacyfikowania Ukrainy a potem wziąć w "opiekę" ten biedny i zdezorientowany naród. Tylko już na innych zasadach. I zdecydowanie zbliżyć się do najdalej wysuniętego na Wschód członka NATO. Chyba każdy wie o czym piszę.
Co tam Ukraina,kiedy polski rząd wyraził zgodę na pobyt funkcjonariuszy obcych państw oraz używanie broni i stosowanie środków przymusu bezpośredniego w naszym kraju.
Może i niedługo do nas Berkut zawita.Wszystko to dla "bezpieczeństwa obywateli"
Całe szczęście możemy się czuć bezpieczni,nie myśleć o problemach własnego kraju,tylko zająć się
sytuacją sąsiadów. :-P
Temat umieściłem w dziale Kultura bo wydarzenie nazywa się "Lubelski EuroMajdan Kulturalny" i program zakładał wiele wydarzeń kulturalnych. Nie przyszedł mi do głowy inny bardziej adekwatny dział.

A oprócz powiewania flagami można było przekazać Ukraińcom leki, ubrania, ochraniacze, karimaty itp.
qavtan napisał(a):można było przekazać Ukraińcom leki, ubrania, ochraniacze, karimaty itp.
Jakby w Polsce nie było osób w potrzebie.
mariobiker napisał(a):Jakby w Polsce nie było osób w potrzebie.

Dokładnie, widocznie CK uznało, że pomoc w Polsce, polakom jest mało spektakularna. Przecież każdy z nas mieszka w standardowym 115 metrowym apartamentowcu, więc nie ma komu pomagać.
PrażonyRabarbar napisał(a):Dokładnie, widocznie CK uznało, że pomoc w Polsce, polakom jest mało spektakularna.
Każdy ma prawo pomagać w taki sposób jaki mu się podoba i komu mu się podoba. Jeden robi show jak Ochojska, Owsiak czy chociażby CK, a inny nie. Ale wytykać kogoś z tego powodu to już przegięcie.
KermitOZ napisał(a):Ale wytykać kogoś z tego powodu to już przegięcie.

Niezupełnie, CK to nie jest prywatna inicjatywa pana dyrektora Aleksandra Szpechty i podległych mu osób. CK jest finansowana z pieniędzy publicznych, więc mam prawo krytykować to co się dzieje w CK.
PrażonyRabarbar napisał(a):CK jest finansowana z pieniędzy publicznych, więc mam prawo krytykować to co się dzieje w CK.
To, ze jest finansowana z pieniędzy publicznych nie obliguje jej do pomagania ludziom w Polsce.
KermitOZ napisał(a):PrażonyRabarbar napisał/a:
CK jest finansowana z pieniędzy publicznych, więc mam prawo krytykować to co się dzieje w CK.
To, ze jest finansowana z pieniędzy publicznych nie obliguje jej do pomagania ludziom w Polsce.
Niestety nikt ich nie zmusi do pomagania tylko Naszym (niestety). Ale robienie show i wydawanie publicznej kasy na pomoc Ukraińcom to jak dla mnie przegięcie. Bardzo wątpię aby tak samo łatwo wydali kasę na pomoc dla potrzebujących z własnego podwórka.
Stron: 1 2 3 4 5 6