Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 26.01.2014 godzina jazdy między 11 a 13 Jedlina ANULOWANO
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Godzinka jazdy na padakach z szerokimi oponami, tempo żółwie, szybka kadencja, po bocznych drużkach i off road. Czekam na hardkorów, jak nikt się nie odezwie nie podjeżdżam pod Jedlinę.[/b]
sprawdź godziny jeszcze raz Big Grin
O której ktoś przyjedzie, o tej będę (między 11 a 13) na miejscu a jedna godzina liczy się od startu spod Jedliny. To o której będziesz? :mrgreen: Oczywiście chodzi o niedzielę chochlik drukarski cyferki pozamieniał.


Edit: Chyba, że zasypie śniegiem, bo zaczęło coś prószyć. Wtedy snowboard i do wąwozu Smile.

PS Byłem dziś w sklepie na rowerze 5 km zrobiłem i było fajnie oczywiście nie hybrydą.
Doomy napisał(a):Czekam na hardkorów

Cóż, pojechałbym w ramach poobiedniej rozgrzewki, no ale już sie umówiłem na kąpiel w przerębli, także taka sytuacja... ;-)
Proponuję przed kąpielą godzinkę cyclingu na rozgrzewkę, nie trzeba będzie latać wokół przerębli na golasa ku uciesze gawiedzi :-P .
Doomy napisał(a):Godzinka jazdy na padakach z szerokimi oponami, tempo żółwie, szybka kadencja, po bocznych drużkach i off road.
A ktoś ;-) tak napisał 19.01.2014 " Ja wczoraj zrobiłem ostatnie kilometry w styczniu. "
mariobiker napisał(a):
Doomy napisał(a):Godzinka jazdy na padakach z szerokimi oponami, tempo żółwie, szybka kadencja, po bocznych drużkach i off road.
A ktoś ;-) tak napisał 19.01.2014 " Ja wczoraj zrobiłem ostatnie kilometry w styczniu. "

Mwahahaha masz mnie, myliłem się, za karę przejadę 5 km więcej jutro, może być :evil: ?
Doomy napisał(a):za karę przejadę 5 km więcej jutro, może być :evil: ?
Piotrze nie za karę tylko dla przyjemności ;-)
mariobiker napisał(a):
Doomy napisał(a):za karę przejadę 5 km więcej jutro, może być :evil: ?
Piotrze nie za karę tylko dla przyjemności ;-)

haha... wiem, wiem 8-) . Mariusz ta "kara" to dla tych co piszą, a nie jeżdżą :-) .
Rzeczywiście ustawka dla hardcorów :->
Przed chwilą wróciłem.Nie da się jeździć normalnie po szosie ,bo koło ucieka,prawie zahaczyłem o wyprzedzający mnie samochód.Dobrze ,że są chodniki,ale nieodśnieżane,także też nie da się pohulać
średnia prędkość wyszła 15.6km/h.nie ma sensu wrzucać na blat Cry
temp min -17'C xd
Stron: 1 2