Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 31.01, g.18, Pl. Litewski - Styczniowa Masa Krytyczna
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Prognozy mówią o -9 i odczuwalnej -17. Czy ktoś się odważy? ;D
Nie takie rzeczy po pijaku my ze szwagrem robili.
KermitOZ napisał(a):Prognozy mówią p -9 i odczuwalnej -17

No sorry ale taki mamy klimat.
Jak dalej będzie padać, to trzeba jutro wyjechać żeby się przebić przez zaspy 8-)
KermitOZ napisał(a):Czy ktoś się odważy? ;D
Chcesz mi powiedzieć, że masa może się nie odbyć? To może chociaż dookoła litewskiego? :mrgreen:
Yanq napisał(a):Chcesz mi powiedzieć, że masa może się nie odbyć? To może chociaż dookoła litewskiego? :mrgreen:
Odbędzie się, zawsze się odbywa, czasami jest tylko 12-13 albo nawet 2-3 osoby Smile Kto da radę niech przyjedzie, ja niestety w takich temperaturach wysiadam i muszę odpuścić :/
Widziałem kilku rowerzystów na ulicach, szacunek dla nich za odwagę i determinację.
Dla mnie jazda na rowerze ma sprawiać przyjemność a przy takiej pogodzie przyjemność raczej jest znikoma.
Drodzy moi - trzeba walczyć ze swoimi słabościami! Trzeba kiedyś powiedzieć wnukom, że jeździłem rowerem nawet przy -15C! Śmiało! To tylko parę minut!
No niech się ktoś wychyli bo jak przyjadę ze Sławinka i będę sam Confusedhock: to mogę chcieć wracać taxi!
- Muszę osobiście sprawdzić te prognozy... nie może być tak źle...
Yanq napisał(a):No niech się ktoś wychyli bo jak przyjadę ze Sławinka i będę sam Confusedhock: to mogę chcieć wracać taxi!
Podejdź do tematu z innej strony, będziesz kiedyś mógł opowiedzieć wnukom, ze byłeś kiedyś na Masie i była taka zima, że musiałeś wracać taxi ;D Przynajmniej nie będziesz im musiał tłumaczyć dlaczego Cię tak łupie w kościach Wink

A tak na serio to pewnie ktoś się znajdzie chętny, ja po 17 zobaczę jaka będzie temperatura i może się skuszę, ale póki co baaardzo wątpię Smile
Stron: 1 2 3 4