Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Sakwy Crosso
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Chętnie to zobaczę w Waszym wykonaniu :-P . Póki co sakwy doszły, próba przypięcia do roweru wypadła pomyślnie, tak, że tego, jestem cały zadowolony :mrgreen:
(trochę byłem niepewny co do firmy bo nowa, ale spisali się. Polecam)
Jurku następnym razem uderzaj do mnie jak będziesz chciał sakwy Crosso Wink
Aleksander W napisał(a):Jurku następnym razem uderzaj do mnie jak będziesz chciał sakwy Crosso Wink

Co prawda musztarda po obiedzie, ale tak z ciekawości w jakiej cenie mógłbyś oferować? Tutaj była wyjątkowo dobra (199) i to bez kosztów przesyłki.
Aleksander W napisał(a):Jurku następnym razem uderzaj do mnie jak będziesz chciał sakwy Crosso Wink
Olek, Jurek już kupił ale ja ciągle wybrzydzam - chciałbyś mnie przekonać ceną? :-P
Ja rok temu za takie sakwy zapłaciłam 179 Wink
Sorry Słonko,w tym roku mamy taki klimat,nawet do cen ;-) Z tego co wiem to Jurek miał w cenie komplet ubrań ze skóry ŁOSIA :-P I SPD do jazdy po bagnach,także tak..
slonko_k napisał(a):Ja rok temu za takie sakwy zapłaciłam 179 Wink

Nie Miałaś marży za "fejsa" :mrgreen:
mani_73 napisał(a):Sorry Słonko,w tym roku mamy taki klimat,nawet do cen ;-) Z tego co wiem to Jurek miał w cenie komplet ubrań ze skóry ŁOSIA :-P I SPD do jazdy po bagnach,także tak..

Bliski, blisko Marcinie. W przesyłce był gratis - misie Gumisie. :-D

slonko_k napisał(a):Ja rok temu za takie sakwy zapłaciłam 179 Wink
Co było, a nie jest nie pisze się w rejestr :-D Ewa, a gdzie kupowałaś? W Lubinie czy wysyłkowo?
Pozwólcie, że na nowo otworzę temat :-P

Mianowicie- czy ktoś gdzieś w najbliższej (lub niekoniecznie najbliższej) przyszłości nie będzie zamawiał sakw? Potrzebuję adapterów do mocowania bagażnika pod hamulce tarczowe, chętnie skorzystałabym ze wspólnej wysyłki ;-)
mraugorzata napisał(a):Potrzebuję adapterów do mocowania bagażnika pod hamulce tarczowe
Małgorzato, zapytaj w MS Bike (Popiełuszki 29A, 81 444 99 66). W ofercie maja produkty Crosso to może dla Ciebie sprowadzą też adaptery.
Stron: 1 2 3